Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest Wt gru 11, 2018 10:33 pm

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt mar 17, 2006 11:32 am 
BW Admin

Napial do mnie pan Krzysztof Puchalski, ktory jest szefem technicznym lotniska w Kamieniu Śląskim niedaleko Opola. Z jego listu wynika, że byloby to dobre miejsce na organizacje takiego zlotu. Na miejscu jest hotel, domki kampingowe. Zreszta co ja bede tu nawijal, oto fragmenty listu:

Oczywiście nie proponowałem tego nieco karkołomnego przedsięwzięcia "sobie a
muzom". Zdaję sobie sprawę z tego, że to niełatwe. Jednak w moim życiu
przeprowadziłem już sporo mniej lub bardziej zwariowanych akcji, które w
konsekwencji kończyły się sukcesem.
Lokalizacja lotnisko Kamień Śląski jest o tyle dobra, że pełnię w tej
strukturze rolę szefa technicznego i wiele spraw organizacyjnych mogę
załatwić nie odchodząc od biurka.
Poza tym staram się aktywnie lobbować za przyszłością i rozwojem lotniska, a
każda tego typu akcja na pewno w tym pomoże.
Musimy ustalić pewien ramowy projekt, a później zabrać się do szczegółów.
Wiadomo, że pobyt tam związany będzie z kosztami, jednak zakładając, że
będzie to impreza niedochodowa możemy to skalkulować na dostępnym dla
każdego poziomie.
Wychodzę z założenia, że fani Phila to ludzie emocjonalnie zrównoważeni,
estetycznie wyrafinowani i po prostu na poziomie.
Takie forum mogłoby wyglądać jak zorganizowany letni piknik, gdzie panele
nazwijmy to dyskusyjne bogato zdobione byłyby muzyką Collinsa i Genesis.
Potrzebny jest zatem sprawny DJ.
Potrzebujemy również "gadaczy", którzy byliby w stanie sypnąć szczegółami
z ich życia. Ja mam dojścia do dziennikarzy, więc możemy to również
nagłośnić.
Generalnie styl i poziom zależy od nas samych.

Idea mi sie podoba, Krzysztof wydaje sie czlowiekiem, ktory bedzie w stanie zorganizowac taka impreze, ale musimy mu pomoc w zakresie programu i prowadzenia konkretnych paneli. Ja zadeklarowalem pomoc w kwestiach rozreklamowania zlotu na stronie w klatce i postawienie strony informacyjnej o zlocie.

Pragniemy poznac Wasze opinie i zebrac pomysly i osoby chetne do pomocy.

Jeden pomysl mam, zaprosic zespol Snow goosa na impreze, i zrobic maly koncert, powiedzmy jako panel 'w klatce'. :-D

Strona internetowa lotniska:

http://www.opole.airport.aero/pl/

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 17, 2006 1:11 pm 
Rael
Rael

a to rewelacje, ciekaw jestem niezmiernie co z tego wyniknie. Inicicjatywa i rozmach zaiste imponujące! Jakieś proponowane terminy? lato tego roku?

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 17, 2006 5:28 pm 
Lamia
Lamia

Podchodzę do tego typu pomysłów z dużą rezerwą, wszak raz już dopinaliśmy jeden zlot i nic z tego nie wyszło. Myślę że najlepszym wyjściem dla takiego przedsięwzięcia byłby koncert a spotkanie- zlot to przy okazji np. 1 dzień przed koncertem. Tylko kto tu przyjedzie ?
Oczywiście należy mieć nadzieję że pomysł chwyci.

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 17, 2006 6:56 pm 
A Flower?
A Flower?

Daeclan napisał(a):
Podchodzę do tego typu pomysłów z dużą rezerwą, wszak raz już dopinaliśmy jeden zlot i nic z tego nie wyszło.

Bo mało nas.

A co do opcji pana Krzystofa to wchodzę w to, na razie nie deklaruję się jako konkretna fizyczna(i psychiczna :grin: ) pomoc w prowadzeniu imprezy(to zresztą jest do ustalenia co kto będzie robił) ale jako uczestnik jak najbardziej :) . Termin - oczywiście lato.

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 17, 2006 7:16 pm 
Rael
Rael

a ja mam takie pytanie.
Właściwie co kieruje panem Krzysztofem, bo chyba muszą być jakieś konkretne powody organizcji takiego zlotu? Nie jest to codzienne zjawisko. Czemu zlot, czemu lotnisko, czemu akurat Collins? takie pomysły nie przychodzą raczej ot tak, z nadejściem świtu. Proszę o jakieś wyjaśnienia w tej kwestii.

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 17, 2006 8:59 pm 
BW Admin

Krzysztof wpisal sie do bazy danych fanow, Jest fanem Phila i nawet wyglada jak on... No coz, lotnisku zalezy na reklamie, taka impreza zapewne przyciagnie jakies media. Jesli organizowal juz jakies imprezy to ma jakies doswiadczenie, a, ze tam pracuje i na miejscu jest mozliwosc noclegu, latwiej mu bedzie to zgrac. Bedzie trzeba sie upewnic jak jest z cenami takiej przyjemnosci i czy sa mozliwosci zorganizowania tam koncertu, a nuz jaki coverband sie nawinie, czy mozna bedzie poogladac dvd, pogadac przy piwie itd.

Oczywiscie nikt z nas nie zna pana Krzysztofa osobiscie, zrozumiala jest ostroznosc, ale poki jest to w sferze planow... Z dalszej korespondencji dowiemy sie pewnie wiecej, zapewne w koncu dojdzie do jakiegos spotkania, nie wiem, jestem w tych sprawach zielony. Wyslemy moze delegacje niech zobaczy co i jak. Mysle ze gdyby to wypalilo, moglo by byc calkiem sympatyczne spotkanie. Moja rola ograniczy sie do reklamy i informacji, ale tez nie chcialbym sie w to pakowac, poki ktos Was nie oceni na wlasne oczy jak to wyglada.

Tytuł:
PostNapisane: So mar 18, 2006 8:52 am 
Lamia
Lamia

Pomysł z lotniskiem jest dosyć oryginalny, ale czy przypadkiem nie zakłócimy lądowań i startów jumbo-jetów ? Poza tym gdybysmy chcieli posłuchac muzyki, to czy jumbo-jety nie zakłócą nam odbioru ? Czy np. pilot podchodzący do lądowania kiedy zauważy na lotnisku namioty weźmie je za pole namiotowe a sam wyląduje na pobliskiej łące ? Czy spotkanie miało by nastąpić na terminalu, ale wtedy to chyba tylko spotęgujemy zamieszanie ?
Lotnisko wydaje mi się jest w odosobnionym miejscu, czy mozna tam kupić coś do jedzenia i picia ? Czy pasażerowie nie wezmą naszych namiotów za strajk kontrolerów lotu i nie wpadną w panikę ? Jak z dojazdem, bo to też przecież ważna kwestia, wydaje mi się że lotniska połozone są na obrzeżach miejscowości, a nie każdy ma samochód ( chyba ?)
I czy stronnictwo Petera Gabriela tez może być, bo nie chciałbym dostać na wstępie :)
To moje obawy natury technicznej Dark.
Proszę tego nie brać za kpiny, ale rzeczywiście nie znamy szczegółów całej propozycji i dlatego pytam. Nie sztuka przyjechać i.... no właśnie. Ja nadal obstaję przy tym iz najlepszym pomysłem jes duże miasto z zarezerwowanym klubem, pubem, piwnicą. Wątek będę naturalnie śledził i czekam na rozwój sytuacji.

Tytuł:
PostNapisane: So mar 18, 2006 12:28 pm 
BW Admin

Patrzac na strone lotniska i zdjecia, jest to male lotnisko powojskowe, ktore obsluguje male samoloty, byc moze nawet nie odrzutowe, podejrzewam ze ruch tam jest bardzo maly. Na stronie jest tez mapka.

Organizuja imprezy na plycie lotniska, wszystko jest na stronie, ale wydaje mi sie ze tanie to wszystko nie bedzie i pewnie zrobienie tam koncertu bedzie niewykonalne. A po za tym nam raczej zalezy na malym spotkaniu we wlasnym gronie w jakims klubie, a jesli zlot to raczej Genesis.

Jak Wam sie to widzi? Zainteresowanie tematem jest niewielkie, zaden philofan nie zabral glosu, obawiam sie chetnych do zlotu Phila moze byc mniej niz Genesis. :-D

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 21, 2006 2:34 pm 
Giant Hogweed
Giant Hogweed

Podzielam wszystkie obawy Daeclana. Jeste wiele niewiadomych. Nie mówie, że się nie cieszę bo to zasze coś innego niż puszczanie sobie Phila czy Genesis w domu. Spotka się trochę ludzi, którzy też tego słuchają a nie techno techno i techno do okoła. Imprezka mogła by być fajna i może te wszystkie X i Y zamienią się w jakies konkretne dane w niedalekiej przyszłości. W każdym bądź razie jeżeli będzie wiadomo więcej, nie będzie przeszkud i opłata za taka impreze nie będzie równa kupnie samochodu to się pisze.

Tytuł: zlot
PostNapisane: Cz mar 23, 2006 9:49 pm 
Slipperman
Slipperman

Fajny pomysł. Zapaleńcy i pasjonaci zawsze mi imponowali. Samemu czasem udaje mi się zrobić coś niekonwencjonalnego i wtedy wraca radość życia. A wracając do zlotu, to zanim zachłyśniemy się ideą trzeba jeszcze rozważyć parę faktów. DJ, muzyka, projekcje koncertów - super, ale kto zaspokoi pazerność ZAIKSów i innych łowców haraczy, za prawa do publicznych prezentacji, kto weźmie na siebie odpowiedzialność cywilno-prawną za organizację imprezy (ubezpieczenie OC, ochrona, zabezpieczenie medyczne, TOI TOI i papier toaletowy) Na razie chyba więcej pytań niż odpowiedzi. Ale zamierzam bacznie śledzić ten wątek i może znajdę dla siebie jakieś małe zadanie w tym projekcie ???
PS. 10 czerwca mam zaproszenie na zjazd absolwentów Akademii Finansów, ale jeśli bedę musiał wybierać - przyjadę na zlot PHILO-fanów. :grin:

Tytuł:
PostNapisane: N mar 04, 2007 4:06 pm 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

MOŻE TEN ZLOT W POZKU?

PostNapisane: N mar 04, 2007 5:21 pm 
Rael
Rael

pirrania napisał(a):
Witam, a pamiętacie Raya Wilsona? W Poznaniu i to razem ze Stiltskin zagra 25 marca, bileciki tylko 45 zł! a przed nim wystąpi jeszcze Seba Makowski (wokalista Ptaky)

www.bilety24.pl

www.pirraniakoncert.com

Dobra reklama to podstawa :P

Tytuł:
PostNapisane: N mar 04, 2007 7:02 pm 
BW Admin

Dobra reklama nie jest zla, ale kolega Pirrania widac nie docenia naszej goscinnosci. Ostrzezenia na pm nie daly rezultatu, przystepuje wiec do ofensywy :?

Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 03, 2007 1:26 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

I co z tym zlotem fanów Phila Colinsa(ja nim jestem :-) )ale fanowie Genesis też by mogli sie dołączyc.Sprawa jakoś ucichła z tą organizacją. :-)
Dark Rael napisał:
Cytuj:
Oczywiscie nikt z nas nie zna pana Krzysztofa osobiscie, zrozumiala jest ostroznosc, ale poki jest to w sferze planow... Z dalszej korespondencji dowiemy sie pewnie wiecej, zapewne w koncu dojdzie do jakiegos spotkania, nie wiem, jestem w tych sprawach zielony. Wyslemy moze delegacje niech zobaczy co i jak. Mysle ze gdyby to wypalilo, moglo by byc calkiem sympatyczne spotkanie. Moja rola ograniczy sie do reklamy i informacji, ale tez nie chcialbym sie w to pakowac, poki ktos Was nie oceni na wlasne oczy jak to wyglada

Fakt,ostrożności nigdy za wiele i obawaim sie ze mogą byc z tego nici :(
Masz jakies nowe wiadomości Dark Rael w sprawie zlotu?

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 14, 2007 6:19 am 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Rzucało mnie poświecie. Ale już jestem. I wracam do Klatki. Aktywnie. Ktoś pamięta mnie jeszcze?

------

W 1981 Collins w In The Air Tonight śpiewał:

I've been waiting for this moment all my life...

W moim przypadku tak jest.

Będę na 2 koncertach Genesis:
21.06 - Chorzów / Stadion Śląski(jadę z Białegostoku przez Wawę, ktoś potrzebuje transportu?)
8.07 - London / Twickenham Stadium

Spotkajmy się!
Kontakt do mnie w pasku niżej.

gg 4126294 skype: thrynk

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]