Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest Cz cze 21, 2018 7:22 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Poznajmy się!
PostNapisane: Pn kwi 04, 2005 6:31 pm 
Rael
Rael

Widze tu taki nowy dział, niespotykany dość...

to ja sie przedstawie :D

Na imie mam Filip, mam 15 lat, mieszkam na Śląsku, jestem wielkim fnaem piłki nożnej, kibicem Bayernu Monachium, lubie grać na komputerze :lol: ....

...pozniej cos dopisze... CDN...

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 04, 2005 7:42 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

No to może ja też się przedstawię bo chyba nigdy tego nie zrobiłem.

Nazywam się Kuba, jestem Wrocławianinem a studiuję w Poznaniu. Jestem miłośnikiem muzyki, filmu i koszykówki. Oczywiście jestem wielkim fanem Genesis.

Niegdyś uzywałem nicka beRseRkeR ale nieco go uprościłem bo niektórzy mieli problemy z jego odczytywaniem.

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 04, 2005 8:02 pm 
Salmacis
Salmacis

No ja to Marek Przewoźny na poprzednim forum :) zrezygnowałem w obrazku z mojego zdjęcia, na obrazku obecnie widać Hygrotus confluens czyli to czym się zajmuje głównie :wink: , ale o mnie możecie się zawsze dowiedzieć więcej w bazie fanów Genesis jestem pod nr 26 :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 04, 2005 9:41 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Witam - Tomek. Fanem Genesis i Collinsa jestem od samego początku (4 II 1981 - mniej więcej w tym samym czasie miało premierę "Face Value"). Interesuję się dziennikarstwem, muzyką, filmem, fotografią i public relations, a także reklamą, literaturą, sztuką, historią i psychologią. Wychowałem się na rocku progresywnym, new wave, new romantic i popie we wszystkich jego odmianach. Jestem dziennikarzem, studentem prawa, kinomanem, kolekcjonerem płyt i nieobliczalnym klientem pewnej sieci sklepów muzycznych.

Ostatnio edytowano So cze 30, 2007 12:23 pm przez Fox, łącznie edytowano 3 razy

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 05, 2005 2:07 pm 
Giant Hogweed
Giant Hogweed

Adam, fan Phila Collinsa i Genesis :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 05, 2005 5:29 pm 
Rael
Rael

Piotr, lat (niemal) 25, jeszcze student, jeszcze V roku, jeszcze mieszam w Łodzi, ale już niedługo, już tuż tuż - przeprowadzka do Poznania :)

Poza sluchaniem Genesis i Phila lubię od czasu do czasu pobiegać sobie po macie i porobić różne tam ukemi i nage (nie mylić z nagością...) - czyli ogólnie praktykować szlachetną sztukę Aikido

Nie gardzę dobrą literturą (szczególnie SF), takowym kinem, tudzież teatrem... Można mnie chyba zaliczyć do szeroko rozumianego grona sympatyków kolei (nie mylić z PKP :wink:)

..jak mam możliwość lubię usiąść za perkusją i udawać, że gram jak Collins... [lol] :twisted:

Piotr B.

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 06, 2005 11:15 am 
A Flower?
A Flower?

Dark Sailor, czyli Remington Steele, autor lamerskich artykułów na stronie, rodowity Poznaniak, więcej o mnie zarówno w bazie danych fanów jak i na starym forum.

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 06, 2005 6:11 pm 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

Witam! Mam na imie Bartek. Jestem z poznania. Mam lat 17. Interesuje sie sportem, muzyką, a w wolnym czasie Anime(bardzo mała jego część :wink: ).Chodze do Tecnikum samochodowego w Poznaniu. To chyba wszystko co o mnie :D .

Ps. co do niku prosze przeczytac od tyłu a sie wszysko wyjasni(jednak jest mała pomyłka zamiast "j" powinno byc "i" :wink: )

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 06, 2005 6:30 pm 
BW Admin

No prosze, fan anime :D, witam bardzo serdecznie, szkoda, ze nie mam czasu napisalbym cos o sobie, ale to sie nadrobi jeszcze.

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 06, 2005 7:49 pm 
Rael
Rael

darkrael napisał(a):
No prosze, fan anime :D, witam bardzo serdecznie

kiepściutko udawane zdziwienie...i tak wszyscy wiemy, że Bartek jest Twoim protegowanym, ściągnąłeś go na forum, żeby Ci smutno nie było.

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 06, 2005 7:55 pm 
BW Admin

Ech Mauro jest zly, bo mu zepsulem subsilver. :P Niestety Bartka nieznam.

Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 08, 2005 3:08 pm 
Duke
Duke

eee... squonk, takie zwierzątko, które można wypatroszyć:roll: (jak to na starym forum wyraził się dalamark) , no ale bez żartów, chyba wszyscy już się znamy więc lepiej niech się wpiszą nowi :wink: , swoja drogą, poszukuję pana king kanute z poprzedniego forum.

Tytuł:
PostNapisane: So kwi 09, 2005 4:49 am 
Lurker
Lurker

Krzysiek, lat 29. Jestem fanem Genesis od 18 lat. Obecnie mieszkam w Świerczach niedaleko Pułtuska, a pochodzę z Kraśnika.
Jestem inżynierem poligrafem. Niestety z powodu bardzo zajmującej pracy rzadko mogę pobuszować w internecie w związku z czym na poprzednim forum zdążyłem się tylko zarejestrować kilka tygodni temu i wpisać do bazy danych. Ale obiecuję poprawę. :)

Tytuł:
PostNapisane: So kwi 09, 2005 9:35 am 
BW Admin

Witamy bardzo serdecznie! Krasnik? To dosc blisko mojej miesciny. Jeszcze troche i zapisze sie do nas jakis fan z Janowa, no jeden sie zapisal, ale on genesis nie lubi i zrobil to dla kawalu.

Tytuł:
PostNapisane: So kwi 16, 2005 11:35 am 
Lamia
Lamia

Szara eminencja z Klatki, człowiek którego nalezy unikać za wszelką cenę, dinozaur który jeszzce nie wyginął i...i to tyle. Prywatnie genesisnoman zagorzały lubiący grupę zarówno w odsłonie gabrielowskiej jak i collinsonowskiej.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]