Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest Śr lis 20, 2019 1:23 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn lis 20, 2006 7:22 pm 
Dodo
Dodo

hey ...robimy przejazd autokarem z Warszawy na koncert Genesis w Chorzowie 21 czerwca , godzine wyjazdu z Wawy zaplanujemy tak zeby byc w Chorzowie ze 2 godz przed otwarciem bram stadionu a powrot od razu po koncercie , koszt przejazdu w obie strony to 80 zeta i co wazne platne dopiero w autokarze. rezerwacje trzeba bedzie potwierdzic najpozniej 2 tyg przed koncertem! ...przejazdy na koncerty robimy juz ladnych pare latek/m.in. U2 w Chorzowie i Pearl Jam w Pradze :)/ wiec troszke doswiadczenia mamy ..wszelkie info odnosnie wyjazdu i rezerwacja miejsc pod nr 502 473 649 banan /moze byc i marek / gg 1879316 lub banan26@poczta.onet.pl ...no i forum ...pzdro banan :D

PODSUMOWANIE:

Wyjazd na koncert Genesis - Warszawa-Chorzów-Warszawa (21.06.2007)

O CO CHODZI: robimy przejazd autokarem z Warszawy na koncert Genesis w Chorzowie 21 czerwca, koszt przejazdu w obie strony to 80 zeta i co wazne platne dopiero w autokarze. rezerwacje trzeba potwierdzic telefonicznie ...przejazdy na koncerty robimy juz ladnych pare latek/m.in. U2 w Chorzowie i Pearl Jam w Pradze wiec troszke doswiadczenia mamy.
SZCZEGÓŁY: 21 czerwca o godz. 9:30 rano wyjazd z dworca gdanskiego w warszawie...(zbiorka 15 min wczesniej przy glownym wejsciu na dworzec) ...stajemy tam zwykle gdzie sie da. ja po prostu po was przyjde i juz...na miejscu bedziemy ok 14.30 ..w autokarze bedzie dvd wiec koncerciki mile widziane ...niekoniecznie tylko genesis powrot od razu po koncercie i ok.4 rano wysiadka w warszawie. Kasa: 80 ZL w obie strony platne w autokarze...
KONTAKT: Wszelkie info odnosnie wyjazdu i rezerwacja miejsc pod nr 502 473 649 banan /marek / gg 1879316 lub banan26@poczta.onet.pl ...zapraszamy chetnych bo jeszcze miejsca sa ....pozdr.

Ważne info od: Donata:
w Warszawie z Centrum (ul. Marszałkowska) na Dw. Gdański jedzie się najdłużej ok. 15 min. bezpośrednio jednym tramwajem np. nr 15 i 36.

Banan właśnie prosił mnie o to, by porozklejać to info gdzie się da (fora muzyczne, portale, itp). Klatkowicze, do dzieła.

//edited by: plociu / Fox

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 07, 2006 12:23 pm 
Dodo
Dodo

hey :) do koncertu jeszcze daleko a mamy juz 10 osob :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 08, 2007 8:47 pm 
Dodo
Dodo

hey :smile: planujemy wyjazd autokarem z wawy o 8.00...wpuszczaja o 15-tej wiec bedziemy ze dwie godziny wczesniej ...pzdro banan

Tytuł:
PostNapisane: N lut 18, 2007 7:40 pm 
Dodo
Dodo

zapraszamy..powoli autokar sie zapelnia :smile:

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 26, 2007 10:55 pm 
Dodo
Dodo

czesc ...jakoze wpuszczaja na stadion od 16.30 to z wawy jedziemy nie o 8.00 tylko o 9.30

Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 02, 2007 11:54 pm 
Dodo
Dodo

jakos nie zglaszaja sie chetni od pewnego czasu...mam nadzieje ze to sie zmieni ...jakby bylo tak jak teraz nici z autokaru...no ale zobaczymy...czekamy do poczatku czerwca i jak nie bedzie wystarczajacej liczby osob to kiszka i rezygnujemy

Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 25, 2007 3:39 am 
Dodo
Dodo

pisze sobie sam w tym watku ale robie wszystko zeby wyszedl ten autokar :grin: ....troszke ludzi doszlo ...moze sie uda ?...zapraszamy

Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 25, 2007 7:36 am 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Też chciałem jechać autokarem do Chorzowa,wszak cena jest atrakcyjna(12PLN) ale dowiedziałem sie że wyjazd nie dojdzie do skutku bo brak jest chętnych :sad:
Każdy sobie organizuje transport na własną rękę....wieć jadę samochodem na koncert :-)

Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 25, 2007 2:41 pm 
Dodo
Dodo

no wlasnie z liczba chetnych jest tak sobie....wydawaloby sie ze nie bedzie problemu a tu kiszka:(...juz mielismy odwolywac ale troche sie ruszylo:) i czekamy na nastepnych chetnych na przejazdzke wesolym autokarem :grin:

Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 25, 2007 5:15 pm 
Rael
Rael

banan napisał(a):
przejazdzke wesolym autokarem :grin:

Ja też jadę autokarem i to aż z Gdańska.. i mam nadzieję, że ten autokar nie będzie zbyt wesoły ;) A przede wszystkim - że nie będą puszczać Genesis po drodze, bo nie ma chyba nic gorszego, jak przesyt muzyki przed takim wydarzeniem.. ja osobiście na 2-3 tygodnie przed samym koncertem robię sobie Genesisowy celibat :-D

Piotr B.

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 05, 2007 6:39 pm 
Dodo
Dodo

spoxik :grin: dogadamy sie tak jak ustalilismy...czyli na gadu

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 05, 2007 7:38 pm 
Dodo
Dodo

czekamy na chetnych do niedzieli 10.06 do wieczora..w poniedzialek musze dac ostateczna odp w firmie autokarowej...troszke ludzi doszlo ale pare osob jeszcze potrzeba zebysmy pojechali...
pzdro banan

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 06, 2007 12:40 am 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Zglaszam sie!!!!! Czy sa jeszcze miejsca?

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 06, 2007 11:07 am 
Dodo
Dodo

pewnie ze sa...zadzwon 502 473 649 banan/marek/ dajesz imie nazwisko i masz miejsce...

Tytuł:
PostNapisane: So cze 09, 2007 1:55 am 
Dodo
Dodo

plociu napisał(a):
mam nadzieję, że ten autokar nie będzie zbyt wesoły A przede wszystkim - że nie będą puszczać Genesis po drodze, bo nie ma chyba nic gorszego, jak przesyt muzyki przed takim wydarzeniem.. ja osobiście na 2-3 tygodnie przed samym koncertem robię sobie Genesisowy celibat

Plociu!!! OK! Jedyny, który wyczuł tzw. Blues'a...
Też chciałabym jechać autobusem, może się załapiemy, lepiej wśród swoich... A co do celibatu, to i tak łeb (sorry!) mam pełen muzyki, i niezależnie od intencji, nucę to, co nucę...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]