Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest Cz lis 14, 2019 5:55 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 14, 2007 9:47 pm 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

Wiem, że jest późno, ale co mi szkodzi zapytać, czy jeszcze można załapac się do Was na transport z Warszawy.

To niestety mój pierwszy post. Do tej pory obserwowałam oficjalną strone zespołu i forum. Żałuje, że wcześniej tu nie trafiłam, ale może nadrobie to w przyszłości, a najchętniej w drodze na koncert :D
pzdrawiam
Beata

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2007 10:30 am 
Dodo
Dodo

oczywiscie ze mozesz sie zalapac...najlepiej zadzwon 502 473 649 banan /chyba ze wolisz marek :grin: /
...dajesz imie nazwisko i masz miejsce :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2007 1:14 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

PODSUMOWANIE:

Wyjazd na koncert Genesis - Warszawa-Chorzów-Warszawa (21.06.2007)

O CO CHODZI: robimy przejazd autokarem z Warszawy na koncert Genesis w Chorzowie 21 czerwca, koszt przejazdu w obie strony to 80 zeta i co wazne platne dopiero w autokarze. rezerwacje trzeba potwierdzic telefonicznie ...przejazdy na koncerty robimy juz ladnych pare latek/m.in. U2 w Chorzowie i Pearl Jam w Pradze wiec troszke doswiadczenia mamy.
SZCZEGÓŁY: 21 czerwca o godz. 9:30 rano wyjazd z dworca gdanskiego w warszawie...(zbiorka 15 min wczesniej przy glownym wejsciu na dworzec) ...stajemy tam zwykle gdzie sie da. ja po prostu po was przyjde i juz...na miejscu bedziemy ok 14.30 ..w autokarze bedzie dvd wiec koncerciki mile widziane ...niekoniecznie tylko genesis powrot od razu po koncercie i ok.4 rano wysiadka w warszawie. Kasa: 80 ZL w obie strony platne w autokarze...
KONTAKT: Wszelkie info odnosnie wyjazdu i rezerwacja miejsc pod nr 502 473 649 banan /marek / gg 1879316 lub banan26@poczta.onet.pl ...zapraszamy chetnych bo jeszcze miejsca sa ....pozdr.

Ważne info od: Donata:
w Warszawie z Centrum (ul. Marszałkowska) na Dw. Gdański jedzie się najdłużej ok. 15 min. bezpośrednio jednym tramwajem np. nr 15 i 36.

Banan właśnie prosił mnie o to, by porozklejać to info gdzie się da (fora muzyczne, portale, itp). Klatkowicze, do dzieła.

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 18, 2007 11:20 am 
Dodo
Dodo

juz niedlugo czwartek :D
...przypominam ze koncerciki na dvd beda w autokarze mile widziane...no i jakas muzyczka na cd tez :D ....nie tylko genesis oczywiscie :P

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 18, 2007 4:30 pm 
Dodo
Dodo

banan napisał(a):
no i jakas muzyczka na cd tez ....nie tylko genesis oczywiscie

A czy może być trochę składanek Pink Floyd i ewentualnie Davida Gilmoura? :-)

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 18, 2007 6:02 pm 
Dodo
Dodo

pewnie ze tak :smile:

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 3:53 pm 
Dodo
Dodo

mimo ze bylem na wielu koncertach i wiele widzialem to atmosfera tego koncertu i to co zaprezentowali chlopaki na scenie bylo naprawde porazajace :) ...po prostu zero lipy !!!...to jeden z tych koncertow o ktorych bede czesto opowiadal :)
...a zalodze z autokaru ...tym wszystkim maniakom tak kochajacym muzyke wielkie dzieki za wspolna podroz i wspaniala atmosfere ...
...poklony dla foxa za pomoc w kompletowaniu zalogi na wyjazd !!!
...a jak widze ludzi tak pochlonietych muzyka jak donata :grin: to az chce sie zyc !!!
pozdrawiam wszystkich banan :P

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 7:17 pm 
Dodo
Dodo

Już wypowiedziałam się na forum Foxa dot. wrażeń z koncertu, ale jeszcze raz serdecznie dziękuję Markowi (czyt. Banan) za wspaniałą opiekę podczas naszej wspólnej podróży do Chorzowa! :-D
banan napisał(a):
...a jak widze ludzi tak pochlonietych muzyka jak donata to az chce sie zyc !!!

A wiesz co? Tuż po powrocie wysłuchałam jeszcze kilku "kawałków" G, których nie zagrali na stadionie i dopiero wtedy moja fizjologia mnie zwyciężyła i... po prostu padłam. 8) To chyba choroba... :o A jutro mam test z Psychopatologii (brrr!) i jak mam to zrobić, żeby się "odchłonić"? Może znasz, Marku, jakiś sposób? HELP! :-?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC [ DST ]