Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest Wt lip 16, 2019 12:26 pm

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn sty 08, 2007 9:54 pm 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

Czy ktos z szanownych grupowiczow wybiera sie na koncert z Poznania.
Moze warto by jakas grupa....
W kupie zawsze razniej.....hahahahah
Nas jest dwoch....i myslimy o pociagu....

Pozdrawiam serdecznie.

//edited by: plociu / Fox

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 15, 2007 9:51 pm 
Lurker
Lurker

Witam! Jestem z Poznania i na chwile obecna jadę sam. Dołączy do mnie koleżanka z Krakowa (również fanka Phila) Jakbyście mieli jakies konkretne plany to prosze na priv:)m Dzięki

Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 15, 2007 4:51 pm 
Dodo
Dodo

My też się wybieramy (tzn. moja żonka, córka i ja). Początkowo myślelismy, zeby samochodem, ale nie chce się tylu km łykać za kółkiem (szczególnie nocką spowrotem). Teraz planujemy podróż zorganizowanym autokarem (jak ostatnio na Deep Purple lub U2). Możnaby też pojechać bardziej kameralnie wynajętym busikiem. Koszty wcale nie są takie wysokie jak złozy sie odpowiednia grupka.
GENE-pozdro i do zoba na Ray'u już nie długo w Zepplin Hall'u (a potem Budgie w Eskulapie, no a zaś potem ;-) Marillion. No i oczywiście Plant na Malcie).

Stary Wiarus z Pyrlandii (Przemo)

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 16, 2007 9:11 pm 
Rael
Rael

Ja jeszcze nie wiem, co i jak - bo może się okazac, że przylecę rano w czwartek (21. czerwca) do Katowic prosto z Anglów, ale może chciałbym (z Żonką) wrócic w grupie do Poznania...
A tak przy okazji, to pewnie będę miał prośbę do któregoś z szanownych Forumowiczów, który przyjedzie na Śląsk samochodem... :-D Ale to później... :grin:

Piotr B.

PostNapisane: So mar 24, 2007 12:18 am 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

Witam!!!
...mam grupe/znajomi,przyjaciele/...z którą wybieram się na koncert Genesis do Chorzowa...napewno będe organizował minibusa...w tym momencie jest siedem osób.../miejsc w minibusie osiem/...ale musze jeszcze potwierdzić wszystkich chętnych...z pewnością dam znać w najbliższym czasie na forum co do faktycznego stanu osobowego...tymczasem pozdrawiam wszystkich fanów GENESIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: So mar 24, 2007 8:28 pm 
Giant Hogweed
Giant Hogweed

Ja jadę z Poznania, w 3 osoby (łojciec, brat i szanowne mła). Jeszcze dokładnie nie wiem jakim transportem dokładnie, pewnie pociąg ale negocjacje trwają w sprawie samochodu (jestem raczej przegrany w tej sprawie po nieprzyjemnej przygodzie w drodze powrotnej z koncertu Phila).
Jak by co to jestem chętny do zgrupowania się.

Pozdrawiam, rzadko ostatnio ale serdecznie.

Tytuł:
PostNapisane: N mar 25, 2007 5:49 pm 
Salmacis
Salmacis

Witam!!! Ja chętnie bym się zabrał z kimś kto pojedzie przez Ostrów. Jakby ktoś miał wolne miejsce to ja chętnie dołączę w Ostrowie. Pozdrawiam !!! :)

There's someone in my head but it's not me...

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 26, 2007 6:32 pm 
Lurker
Lurker

Prawdopodobnie bede jechał autkiem (na 99%) jak narazie sam. Więc jesli jest ktos chetny z Poznania lub okolic to miejsce jest... Co do szczegółów gdyby ktoś był zainteresowany to podam nr tel: 601523323

PostNapisane: So cze 02, 2007 12:25 pm 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

PRZEMOTM napisał(a):
Witam!!!
...mam grupe/znajomi,przyjaciele/...z którą wybieram się na koncert Genesis do Chorzowa...napewno będe organizował minibusa...w tym momencie jest siedem osób.../miejsc w minibusie osiem/...ale musze jeszcze potwierdzić wszystkich chętnych...z pewnością dam znać w najbliższym czasie na forum co do faktycznego stanu osobowego...tymczasem pozdrawiam wszystkich fanów GENESIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam!!!
...troszkę czasu minęło i troszkę się pozmieniało...oczywiście na koncert jak najbardziej się wybieram:) ...już nie mogę się doczekać!!!
...będę jechał tym minibusem z Poznania /8osób/ jeśli Ktoś wyrażał by chęć dołączenia do mojej ekipy to serdecznie zapraszam!!! ...mam 3 wolne miejsca...koszt przejazdu w obie strony to około 100zł od osoby.
Pozdrawiam!!!

PostNapisane: Cz cze 14, 2007 8:30 pm 
Lurker
Lurker

hehe - ludzie się rozleniwiają;) 10 lat temu jechałam na Genesis pociągiem i tym razem też:P 7:35 dworzec główny w poznaniu ---> kierunek GENESIS:P kto ze mna :grin: :grin:

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2007 8:33 am 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

:) ...chmmm można i pociągiem jechać jasne...ale znacznie przyjemniej np takim minibusem :) ...apropos dzięki forum udało się mi znaleźć dwie osoby do mojego składu :) ...więc jeśli jest jeszcze ktoś kto zechciałby dołączyć do naszej grupy to serdecznie ZaPrAsZaM!!!! ...brakuje jeszcze jedna osoba i będzie komplet ośmiu osób!!!

Pozdrawiam!!!

Tytuł: jaki koszt?
PostNapisane: Pt cze 15, 2007 10:05 am 
Lurker
Lurker

ile przejazd tym minibusem kosztuje? i o ktorej wyruszacie?

Tytuł: Re: jaki koszt?
PostNapisane: Pt cze 15, 2007 10:29 am 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

blackdiamond napisał(a):
ile przejazd tym minibusem kosztuje? i o ktorej wyruszacie?

...koszt przejazdu to około 100zł...napewno nie więcej/kilometry razy 1.10zł/ ...startujemy z Poznania o 9.00. ....

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2007 10:49 am 
Lurker
Lurker

to ja odpadam....strasznie dużo....no i do poznania po koncercie nie wracam więc mi sie nie odpłaca ... no chyba ze nie bedzie problemu z biletem w jedna strone :-)

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2007 12:29 pm 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

blackdiamond napisał(a):
to ja odpadam....strasznie dużo....no i do poznania po koncercie nie wracam więc mi sie nie odpłaca ... no chyba ze nie bedzie problemu z biletem w jedna strone :-)

...oki.../100zł to oczywiście za dwie strony/ ...co do przejazdu w jedną strone...chmm...narazie będe jeszcze szukał Kogoś kto pojedzie w jedną i drugą strone...gdyby nikt się nie znalazł,to możemy oczywiście się zgadać-jeśli nadal wyrażał byś chęć jechać z nami/tylko do Chorzowa/ ...bądźmy w kontakcie!!!

Pozdrawiam!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]