Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest Pt gru 13, 2019 8:14 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Najlepsza gadka Phila w Chorzowie
fucking desc!!! 80%  80%  [ 69 ]
straaagny dom!!! (przed home by the sea) 6%  6%  [ 5 ]
straaagny duch!!! (przed home by the sea) 5%  5%  [ 4 ]
motylki (przed ripples) 0%  0%  [ 0 ]
yo Polska!!! 1%  1%  [ 1 ]
stare, stare piosenki (przed old medley) 5%  5%  [ 4 ]
czy są fani Genesis? 1%  1%  [ 1 ]
YESTeYeSHMI Genesis 2%  2%  [ 2 ]
Liczba głosów : 86
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 10:14 am 
Salmacis
Salmacis

Dla mnie było cudnie, podczas koncertu już totalnie deszcz mi zwisał i chłonełem wszystko co płyneło ze sceny. Dla mnie koncert życia!
Sorka iż na razie tak mało napisałem, to tylko takie gorące wrażenia ale jeszcze nie przytomny jestem po 5 godzinach jazdy do Poznania zlądowałem przed 6 rano (szczególnie iz kierowałem samochodem).
Chciałbym też podziekować za dodatkową atmosferę którą stworzyli forumowicze, super iż mogłem niektórych też poznać pierwszy raz na żywo (część znałem wcześniej) i dziękuję wam za wspólne zdjęcie pod wieżą choć byliśmy mocno zziębnięci i przemoczeni.
Zdjatka z koncertu fajnie wyszły, te grupowe też w późniejszych godzinach postaram się część tych najlepszych udoistępnić tak jak obiecałem.
Co do śpiewania zaśpiewaliśmy i przed kocertem stojąć przy bramce jak i w trakcie przed Hold On My Heart.

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 10:19 am 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Co tu gadać :D Świetny koncert. Nie wiem co was tak dziwią młodsze osoby na koncercie (ja mam 14 lat). Liczyłem że ten fucking deszcz chociaż pod koniec przejdzie, ale lało jeszcze kiedy wracałem do domu :D
Trzeba przyznać, że ta scena robiła wrażenie. Żałuję tylko że nie wziąłem jakiejś lornetki czy coś takiego, żebym ich coś widział a nie tyle co na ekranie pokazują.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 10:28 am 
Lamia
Lamia

Naturalnie że te strugi deszczu nie były czymś przyjemnym, ale np. dla mnie liczył się przede wszystkim zespół i muzyka. Jak ktoś fajnie napisał, że w takim czasie mógł padać grad wielkości kurzych jaj, a i tak by mu to nie przeszkadzało. Podpisuję się też pod stwierdzeniem że było to historyczne wydarzenie. Myślę że o tym wydarzeniu będzie się jeszcze długo pisać i rozmawiać. Rzeczywiście te parady nagich osób po koncercie to niezły ubaw. Śmiechom i chichom nie było końca na parkingu :). Trzeba umieć odwrócić wszelkie niedogodności na swoją korzyść.
Co do fanów, ja osobiście nie spotkałem się z żadnymi negatywami, wręcz przeciwnie, czuło się na trybunach rodziną wręcz fetę. Oczywiście nie neguje tego, iż mogli być jacyś zawiani i przeszkadzający kolesie.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 10:30 am 
Slipperman
Slipperman

To był mój 1 tak wielki koncert, 1 na stadionie i przyznam, że od początku nie obchodziło mnie jaka będzie pogoda, tylko chciałem jak najszybciej dostać się na stadion i zasiąść w swoim 36 sektorze i oglądać.

Zaczęło się już przy wejściu..ten mrok, atmosfera podniecenia i pośpiechu, deszcz, wiatr - niesamowite :)
Udało mi się trafić do dobrego 11 rzędu. Widok idealne. Ekran z lewej strony na wprost mnie. Nawet muzyków stamtąd było widać dośc dobrze (oczywiście nie bardzo szczegółowo, ale....) Nie wiem jaka to różnica być w 29,30,31 sektorze czy w moim. Widowisko było wspaniałe. Już wspominaliście o deszczowej aurze i o piorunach. Też uważam, że koniec Land Of Confusion jak i całe to wykonanie koncertowe przejdzie do historii. Również czułem, że zespół wszystko grał na maxa. Chciałem by każdy song był grany w jakieś Extended Version...by to trwało jak najdłużej. Deszczu przecież już nie było czuć (jak wróciłem do domu, byłem kompletnie mokry...kompletnie)
Phil miał dobry kontakt z publicznością i dobrze się przy tym bawiliśmi...to nie prawda że stadion siedział a tylko płyta dobrze bawiła i była aktywna.

Nie chcę narzekać :), ale zabrakło mi kilku tracków...nie żeby wymienić zamiast innych, ale by koncert i z 4 godziny trwał.
Jesus He Knows Me, That's All - to byłaby jeszcze lepsza zabawa. Do tego dorzuciłbym coś z A Trick...i Selling England...
Szkoda też, że zespół nie zagrał pełnej wersji Tonight Tonight...ale ładnie połączone zostało z Invisible Touch gdzie wszyscy zaczęli skakać i tanczyć :)

Obyśmy się spotkali jeszcze kiedyś na Genesis i nie mam nic przeciwko temu samemu miejscu jak i warunkom pogodowym :)

PS - Do kupienia są oficjalne bootlegi...ale liczę może na jakieś DVD (pewnie wyjdzie, ale chyba w 2008 po całej trasie) Liczę że jakieś fragmenty z Polski dodadzą (choćby Land Of Confusion) :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 11:11 am 
Lurker
Lurker

drunk napisał(a):
PS - Do kupienia są oficjalne bootlegi...ale liczę może na jakieś DVD (pewnie wyjdzie, ale chyba w 2008 po całej trasie) Liczę że jakieś fragmenty z Polski dodadzą (choćby Land Of Confusion) :)

Na pewno będzie z uwagi an dodatkowe efekty - piorunu, które idealnie pasowały do utowru :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 11:16 am 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

Koncert kosmiczny. Niepowtarzalny Genesis po prostu miażdży. Dla każdego coś miłego: Invisible Touch, Duke, Selling England By The Pund. Do tego błyskawice i grzmoty komponujące się z muzyką i efektami świetlnymi :-D Geniusze po raz kolejny pokazali klasę.

PS. Może mi ktoś podać tytuły utworów puszczanych przed koncertem. Nie tylko Genesisowskich. Z gory wielkie dzieki :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 11:28 am 
Slipperman
Slipperman

W mojej prywatnej liście najlepszych koncertów ten wchodzi do pierwszej 7.
Behind The lines na poczatek i te białe światła i już wiedziałem co się będzie działo. Wspaniały fragmenty Duka'a, nawet Hold on My Heart było ok. Największe wrażenie zrobiło na mnie Domino, zaczynając od zapowiedzi Philla, przez "zasysający" filmik na telebimie( czy jak to nazwać) i oczywiscie fantastyczne wykonanie. Nie chcę się rozpisywać o każdej piosence bo to każdy widział i słyszał. Tony Banks jest twardzielem, cały koncert w krótkim rękawku, reszta też widać było, że dają z siebie wszystko. Phill wyszedł na deszcz parę razy, wiadomo ze to taki gest w nasża stronę. Może nic wielkiego , ale miłe. Podobało mi się kiedy pokazywano publiczność, że każdy się śmiał i bawił, jakby zapominająć o pogodzie. Koncert był fantastyczny, zaczynam zastanawiać się nad Rzymem... . Trzeba będzie zakupic bootleg.

Bardzo pozytwynie zaskoczyła mnie frekwencja, trybuna chyba cała zajęta ( za wyjątkiem miejsc gdzie nie było widoczności ,ze względu na maszty z kolumnami i światłami). Napiszczie prosze całego seta, bo wydaje mi się ,że chyba coś pozmieniali.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 11:59 am 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

Witam!
Koncert zaiste wspaniały. Miałem do końca wątpliwości czy koncert odbędzie się w pełnej formie, tym bardziej, że wiem z zakulisowych dyskucji, że losy koncertu ważyły się do końca. No ale udało się i było wspaniale, mimo, że na moim ciele nie było ani jednego suchego miejsca. Forma Phila wspaniała mimo lat no i ta ciągle promiennie uśmiechnięta twarz Banksa :-D . Byłem na koncercie z całą moją rodziną (żona + 3 córki - trochę mnie to szarpło finansowo) i wszyscy byli niesamowicie zadowoleni łacznie z moją 12 letnią córką. Dziękuję wszystkim, że mogłem z Wami spędzić te piękne chwile!!!! Pozdrawiam i życzę, aby nikt z Was nie był chory z powodu przemoczenia.
Kris

Ostatnio edytowano Pt cze 22, 2007 1:29 pm przez k1krist, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 11:59 am 
Rael
Rael

Yo :grin:
Co tu dużo mówić, było pięknie. Świetna akustyka, świetne światła, świetna dyspozycja muzyków :P Brak mi słów, żeby opisać koncert :)

Pozdrowienia dla wszystkich klatkowiczów spod sceny :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 12:02 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Dawno żaden koncert nie dał mi tak w kość, jeszcze jestem od tamtych warunków nieźle poobijany, i potem postaram się sklecić jakąś relacje. Ale pozdrawiam wszystkich klatkowiczów których poznałem, w szczególności Marka, Maurycego (żebyś zobaczył jak ta Twoja ksiązka wygląda teraz...), Berserka i Olliego (chociaż nie powiem jaka była moja relacja, jak tam przed bramkami dostałem od Ciebie smsa z zapytaniem "jaka u was pogoda"?...)

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 12:09 pm 
Slipperman
Slipperman

JMM też miałem ksiązkę Maurycego ze sobą. Nie wygląda to najlepiej , ale trudno.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 12:09 pm 
Rael
Rael

JMM napisał(a):
Dawno żaden koncert nie dał mi tak w kość, jeszcze jestem od tamtych warunków nieźle poobijany, i potem postaram się sklecić jakąś relacje. Ale pozdrawiam wszystkich klatkowiczów których poznałem, w szczególności Marka, Maurycego (żebyś zobaczył jak ta Twoja ksiązka wygląda teraz...), Berserka i Olliego (chociaż nie powiem jaka była moja relacja, jak tam przed bramkami dostałem od Ciebie smsa z zapytaniem "jaka u was pogoda"?...)

:lol:

Szkoda, że nie staliście razem z nami, bliżej środka sceny.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 12:13 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Wiesz co, jak już ustawiłem się tam po boku to nie bardzo miałem jak się do was podejsc, po tym jak dzwoniłeś. A po koncercie juz was nie znalazłem, i nie załapałem się na wspólne zdjecie, poza tym musiałem sie spieszyć na pociąg...

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 12:35 pm 
Dodo
Dodo

witam !!!

cudna noc !!!
doskonale wykonanie i milion innych slow ktore juz tu zostaly powiedziane !!!
zauroczony jestem tym w jakim stylu zespol panowal nad publicznoscia ...
to jak i co wykonali nie ma potrzeby opisywac bo lepiej juz inni to ujeli ...
deszcz przeszkadzal i to bardzo ale tylko tuz przed i tuz po !!!

na stadion wszedlem juz przemokniety i zmarzniety !!! (kilka godzin czekania przed stadionem na deszczu juz dalo sie odczuc !) ...
ale gdy tylko zaczeli grac to wpadlem caly chlonac kazda pora ciala tak wode jak i dzwieki i obrazy plynace ze sceny ...
i zniknela nagle cala "telepawka" i zimno ....
(i byly tylko przecudne dzwieki i kolory ....)
az do konca koncertu kiedy to usiwadomilem sobie jak bardzo jestem zmarzniety i przemoczony ... nie moglem wstac z krzeselka i wyprostowac sie ...
zamoklo wszystko dokumenty, ksiazka, telefon, i wszystko inne nie mowiac o pilocie do samochodu ktory z bieda sie otworzyl
.....
ale dojechalem do domu przy dzwiekach i slowach Piotra Kaczkowskiego !!
wielkie mu dzieki za genialna audycje ktorej sluchalem prawie do konca rezygnujac ze snu ...
a dzis kolejna impreza muzyczna calonocna ale tym razem w Poznaniu ...
jak to przezyje ??!!! :-?

jednak nie zaluje warto bylo .....
genialna noc , ktorej scenariusz mogli tylko aniolowie napisac !!!

pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 12:47 pm 
Slipperman
Slipperman

Cytuj:
zamoklo wszystko dokumenty, ksiazka, telefon, i wszystko inne nie mowiac o pilocie do samochodu ktory z bieda sie otworzyl

Hehe, miałem to samo, tzn. pilot zamoknięty i nie dało się wyłączyć alarmu. Do domu wróciłem na lawecie ok. 3.00 a normalnie byłbym ok. 0.30. Trasa Chorzów-Gliwice trochę mnie kosztowała

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]