Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest Cz lis 14, 2019 5:55 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Najlepsza gadka Phila w Chorzowie
fucking desc!!! 80%  80%  [ 69 ]
straaagny dom!!! (przed home by the sea) 6%  6%  [ 5 ]
straaagny duch!!! (przed home by the sea) 5%  5%  [ 4 ]
motylki (przed ripples) 0%  0%  [ 0 ]
yo Polska!!! 1%  1%  [ 1 ]
stare, stare piosenki (przed old medley) 5%  5%  [ 4 ]
czy są fani Genesis? 1%  1%  [ 1 ]
YESTeYeSHMI Genesis 2%  2%  [ 2 ]
Liczba głosów : 86
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 01, 2007 11:32 am 
Giant Hogweed
Giant Hogweed

Raczej niewykonalne. Po pierwsze podczas koncertu padało i grzmiało co na pewno będzie słychać na CD z koncertu. Po drugie problemy techniczne. Takich koncertów się raczej nie wydaje. Chociaż co ja tam wiem. Fajnie by było ich zobaczyć i przy okazji swoją parszywą mordę na ekranie :D.

Tytuł:
PostNapisane: N lip 01, 2007 11:43 am 
Dodo
Dodo

Mogliby wydac cos jak najnowsze DVD Stonesów, wydane na 4 plytkach dvd, a na nich zapis 5 koncertow... Marzenia :-D

Tytuł:
PostNapisane: N lip 01, 2007 12:52 pm 
Lamia
Lamia

Fox napisał(a):
Jak grzyby po f*** deszczu pojawiają się gadżety "pochorzowskie"

Wątpię w oryginalność niektórych, np. tego.

Co myślicie?

Dokładnie, jakoś dziwnym trafem ten sam człowiek znalazł takie pozostałości po Genesis i po Linkin Park :-D a poza tym jaki muzyk bedzie robil sobie takie gadzety i je zostawiał... jednym słowem ŚCIEMA

Tytuł:
PostNapisane: N lip 01, 2007 7:15 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Chorzów oczami kumpla Mauro

Jak było to mówcie, usunę.

Tytuł:
PostNapisane: N lip 01, 2007 8:11 pm 
Rael
Rael

Cytuj:
Another friend of mine, Maurycy (who recently wrote a book about Genesis) was in great panic and almost in tears.

nie prawda! byłem dzielny i wytrzymałem to uczucie niepewności :-P

Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 02, 2007 2:45 pm 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

Wiatam wszystkich Klatkowiczow!! Jest to moj pierwszy post - dotychczas tylko czytalam Wasze wypowiedzi, ale ze poczulam sie tu jak w rodzinie, to postanowilam przemowic :D Nie chce sie powtarzac, bo wlasciwie juz wszystko zostalo napisane. Powiem tylko tyle - wczesniej nie bylam wielka fanka Genesis - owszem - lubilam ich utwory, ale nie znalam tekstow, nie posiadalam w domu ich plyt itp. Jednak ten koncert byl dla mnie tak wielkim przezyciem, ze ZESWIROWALAM!!! Na okrągło slucham Genesis, gdy sie budze w mojej glowie rozbrzmiewaja dzwieki Genesis - GENESIS, GENESIS, GENESIS!!!!!!! Tego koncertu nie zapomne do konca zycia i mimo ze minely juz prawie 2 tygodnie ja caly czas jestem tak samo naladowana. Marzy mi sie , zeby pojechac do Rzymu - moze uda nam sie cos zorganizowac??(wiem, ze to inny watek, ale tak tylko chcialam napomknac :D ) Tak czy owak bardzo Was wszystkich pozdrawiam i ciesze sie, ze moge wejsc do tej wspanialej rodziny fanow Genesis. Jak czytam Wasze posty to wiem, ze jednak nie jestem do konca nienormalna :D A nawet jesli jestem to ta nienormalnosc mi odpowiada :-D
PS. Na koncercie stalam praktycznie pod sama scena - patrzylam na Phila i innych muzykow jak zahipnotyzowana i dlatego (nie wiem jakim cudem) nie dostrzeglam tego wielkiego piorunu pod koniec Land of Confusion :( Moze komus jednak udalo sie to nagrac?? Poza tym nie bylam w stanie objac wzrokiem tej przepieknej sceny - dopiero na zdjeciach zobaczylam co za cuda sie na niej dzialy!!!! Ewidentnie ten koncert nalezalo by obejrzec dwa razy - raz pod scena a drugi raz z wiekszej odleglosci. Choc pewnie gdybym byla drugi raz na koncercie to znow gnalabym pod scene, zeby jeszcze raz zobaczyc z bliska Phila w akcji. Tego co sie czuje majac Go na wyciagniecie reki nie sa w stanie opisac zadne slowa...

//post nt "Live Earth" (+ wszystkie odpowiedzi) przeniesiony do Forum Ogólnego. Plociu

Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 03, 2007 8:19 pm 
Slipperman
Slipperman

Na koncercie byłam razem z mężem i 9-cio letnim synem.Mimo,że bardzo lubimy Genesis nie mogliśmy podjąć decyzji o wyjezdzie,ze względu na obowiązki.Na otarcie łez wysłuchałam koncert z Wembley....i stało się.Bilety kupiliśmy 2 dni przed na Allegro.Pojechaliśmy po całodobowym dyżurze,zabraliśmy też Syna (który pierwotnie miał nie jechać).Jechaliśmy 6 godzin ,a im bliżej do Chorzowa tym ciemniej i bardziej deszczowo.Zasiedliśmy na naszych miejscach i nie liczyło się już nic oprócz muzyki,która zabrzmiała jak za starych dobrych czasów i poruszyła prawie do łez.Przypomniała się wczesna młodość,okres największej świetności Genesis,przecież przy tej muzyce wyrastaliśmy,z nią wiążą się dobre wspomnienia.Nie muszę dodawać,że byliśmy równie mokrzy,jak cała reszta i nawet nie nabyliśmy płaszczyków.Po koncercie zakupiliśmy dla syna koszulkę,z którą mimo,iż za duża,prawie nie rozstaje się(tak na marginesie cieszę się,że poznał i pokochał taką klasykę-koledzy z klasy nie mieli pojęcia o czym z wielkimi emocjami opowiada).Obserwowaliśmy uczestników koncertu mokrych ale autentycznie szczęśliwych,rozbierających się do "rosołu"przy swoich samochodach(sami zrobiliśmy to samo).Jechaliśmy całą noc,aby rano zdążyć na zakończenie roku szkolnego,cały czas słuchajac koncertu z Wembley.Choć minęło już tyle dni,muzyka Genesis towarzyszy nam codziennie,dając nam pozytywną energię.Naszym marzeniem byłoby uczestniczyć w takim widowisku raz jeszcze...może kiedyś my wielbiciele Genesis i młodsi i starsi jeszcze raz spotkamy się by być świadkami podobnie wspaniałego widowiska.Tego wszystkim nam życzę i pozdrawiam. Agnieszka

Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 03, 2007 8:35 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Coraz wspanialsze posty... dziękujemy!!!

Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 05, 2007 8:37 am 
Lamia
Lamia

Ziomy, a pamiętacie, czy w czasie grania Ripples Tony wziął się za gitarę? Bo mnie podczas tego cudownego numeru mgła jakaś naszła na oczy i nie zauważyłem.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 05, 2007 8:54 am 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Nie wydaje mi się. Wszak potem środkową partię miał na keybordzie.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 09, 2007 7:04 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Też sobie nie przypominam, a stałam jakieś 5 metrów od niego... :-D
Może gdyby Entangled zagrali...eeech..............

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2007 3:23 am 
Dodo
Dodo

Powiem zwięźle :

Marzenia się jednak spełniają !!!

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2007 6:26 am 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Tego samego określenia użyłem po koncertach w Chorzowie i na Twickenham...

Wciąż nie wierzę, że tam byłem :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 25, 2007 1:25 pm 
Slipperman
Slipperman

Dzisiaj na wp nasi ulubieńcy wśród niezwykłych koncertów roku.Komentarze podobnie jak nasze wrażenia bardzo pozytywne.

Tytuł:
PostNapisane: N gru 07, 2008 11:55 pm 
Dodo
Dodo

Pewnie to było dziesiątki razy widziane przez wszystkich itp itd,
ale tutaj jest filmik na YouTube, w którym Banks wspomina przez chwilkę koncert w Chorzowie i tak ładnie wymawia nazwę Katowice.
http://www.youtube.com/watch?v=nb0MMklFqII

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]