Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest Pt gru 06, 2019 7:58 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona

Najlepsza gadka Phila w Chorzowie
fucking desc!!! 80%  80%  [ 69 ]
straaagny dom!!! (przed home by the sea) 6%  6%  [ 5 ]
straaagny duch!!! (przed home by the sea) 5%  5%  [ 4 ]
motylki (przed ripples) 0%  0%  [ 0 ]
yo Polska!!! 1%  1%  [ 1 ]
stare, stare piosenki (przed old medley) 5%  5%  [ 4 ]
czy są fani Genesis? 1%  1%  [ 1 ]
YESTeYeSHMI Genesis 2%  2%  [ 2 ]
Liczba głosów : 86
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 8:22 pm 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

no dobra :D

http://s108.photobucket.com/albums/n33/ ... ter=images

PROŚBA MODERATORA: Umieszczajmy tego typu linki w wątku MULTIMEDIA...

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 8:25 pm 
Rael
Rael

sa genialne bustus!!! ale fajnie :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 8:47 pm 
Lurker
Lurker

Super jakość zdjęć!

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 8:59 pm 
Dodo
Dodo

Bylo przecudownie, az brak mi slow zeby wyrazic to co czuje, na szczescie Wy drodzy klatkowicze wyreczyliscie mnie w tym, opisujac swoje wrazenia.

olli napisał(a):
A ja chciałbym jeszcze pozdrowić dwóch gości, z którymi staliśmy razem przy jedynce, a później po koncercie podszedli do nas i powiedzieli zajebisty koncert :) Miły akcent! Może tu kiedyś wejdzie :-)

Wychodzi na to, ze bylem to ja w swoim zoltym "raincoat!!!" oraz kolega pablok w tej fajnej bialej zafabrowanej na zgnilo-zielono-brazowej koszulce ;)
Za pozdrowienia dziekuje i rowniez pozdrawiam Ciebie Olli i zdaje sie Giewusa, z ktorym stalismy we trzech na koncercie, i jeszcze Twojego kumpla, co tak pasjansa katowal w oczekiwaniu na koncert :D i oczywiscie dla pabloka z ktorym pozdrozowalem takze autokarem

Bylo pieknie!

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 9:09 pm 
Rael
Rael

norbikz napisał(a):
Bylo przecudownie, az brak mi slow zeby wyrazic to co czuje, na szczescie Wy drodzy klatkowicze wyreczyliscie mnie w tym, opisujac swoje wrazenia.

olli napisał(a):
A ja chciałbym jeszcze pozdrowić dwóch gości, z którymi staliśmy razem przy jedynce, a później po koncercie podszedli do nas i powiedzieli zajebisty koncert :) Miły akcent! Może tu kiedyś wejdzie :-)

Wychodzi na to, ze bylem to ja w swoim zoltym "raincoat!!!" oraz kolega pablok w tej fajnej bialej zafabrowanej na zgnilo-zielono-brazowej koszulce ;)
Za pozdrowienia dziekuje i rowniez pozdrawiam Ciebie Olli i zdaje sie Giewusa, z ktorym stalismy we trzech na koncercie, i jeszcze Twojego kumpla, co tak pasjansa katowal w oczekiwaniu na koncert :D i oczywiscie dla pabloka z ktorym pozdrozowalem takze autokarem

Bylo pieknie!

Nie, że ty to byłeś ty to nie miałem wątpliwości, chodziło mi o innych gości, których spotkałem jeszcze po koncercie, a najpierw rozmawialiśmy z nimi przy bramce nr.1 :-)

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 9:18 pm 
Dodo
Dodo

Och, hehe i tak Was pozdrawiam :D
To my przy ktorej bylismy bramce? 7?

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 9:20 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

No to może wreszcie napiszę pare refleksji o koncercie. Po pierwsze muszę zaznaczyć, że nigdy nie uważałem się za jakiegoś wielkiego fana Genesis, ani nic z tych rzeczy, ba, nawet chciałem darować sobie ten koncert, ale jednak coś w tej nazwie jest takiego, że nie mogłem ominąćtego wydarzenia. Owszem, na repertuar złożyły się utwory których w wersajch studyjnych nie da się wysłuchać, i rozumiem, czemu ludzie śpiewali przy tym, a zachowywali absolutną ciszę przy Ripples czy Carpet Crawlers, no bo niestety- im większy koncert, tym więcej przypadkowych osób, a i dwoistośćtej muzyki powodowała swoje. O efektach pozamuzycznych napisałem juz wcześniej, więc nie będę się powtarzać. Ale koncert mi sie podobał, i to bardzo. Co prawda to nie był najlepszy występ jaki widziałem, nawet nie był to najlepszy koncert tegoroczny, ale swoje zagrali... Zwłaszcza Tony Banks. Najmocniejszymi momentami były oczywiście In The Cage, Ripples, Home By The Sea, Domino i Carpet Crawlers, ale nie mogło być inaczej bowiem zespół to po prostu zagrał, nie siląc się na żadne dodatkowe szaleństwa czy popisówki (jedynie Mike w Home By The Sea popisał się bardzo piękną solówką, których nie serwował nam zbyt wiele). Ale no cóż... Nie żałuję, że tam byłem.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 9:24 pm 
Rael
Rael

norbikz napisał(a):
Och, hehe i tak Was pozdrawiam :D
To my przy ktorej bylismy bramce? 7?

Najpierw przy 7, później 1 :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 9:35 pm 
Dodo
Dodo

przyznam bez bicia. interpretacja mojej ulubionej solowki gitarowej czyli FoF przez Daryla pozostawiala wiele do zyczenia. za duzo wymiatania, troche zepsucie klimatu przez to.
ale i tak big respect, ze byla poprzedzona klawiszowa :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 10:00 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

No Norbikz, Olli, pozdro chlopaki. Dziwnie sie dzisiaj czulem, nie bylo deszczu, muzyki, fanow Genesis, bylo jakos tak...abstrakcyjnie. Ciezko wrocic na ziemie. Norbikz, czlowieku, nie zaluje tych 8 dych na koszulke, jest kapitalna, szczegolnie tyl (dziewczynka z okladki "Nursery Crime").

Tytuł: koncert
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 10:16 pm 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

"przyznam bez bicia. interpretacja mojej ulubionej solowki gitarowej czyli FoF przez Daryla pozostawiala wiele do zyczenia. za duzo wymiatania, troche zepsucie klimatu przez to.
ale i tak big respect, ze byla poprzedzona klawiszowa"
Powiedzmy sobie szczerze Daryl jest wysmienitym gitarzystą.Niestety hacket technicznie jest cienki.Na starych koncertach jego solowki to pitolenie.Ten człowiek niech robi swoje choć i tak 80% jego "kariery' to slizganie sie na tym co zrobil w Genesis.
A co do koncertu, w skali od 1 do 10, 100.Tylko ten zespół mógł sprawić, że tyle tysiecy ludzi salo tyle godzin na deszczu. Genesis jest wielkie!
P.S.Czy ktos pamieta strone intrnetowa,gdzie można zamowic DVD z koncertu?

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 10:23 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Jakie dvd? Ludzie opanujcie się - jak na razie będzie tylko (i AŻ) i wyłącznie koncertówka audio.

www.themusic.com

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 10:28 pm 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

Witam.

Stronka www.themusic.com - nagranie kosztuje 30$ i będzie dostępne około 2, 3 tygodni po koncercie.

Kilka słów o występie - było BOSKO. Mieszkam w Chorzowie, jestem Fanką Genesis od lat więc nie było opcji żeby nie iść ;) Zmokłam jak nigdy (jak wszyscy, więc nie będę rozwijać tego wątku) ;) Cała aura nad stadionem dodawała koncertowi niesamowitego pazura. Do tego te pioruny...

Pozdrawiam wszystkich stojądych z prawej strony sceny, zwłaszcza wesołych Panów z Mazur z pomarszczonymi łapkami (podczas koncertu porównywaliśmy kto ma bardziej odmoczoną skórę na dłoniach) :P, Panów przed nami - zwłaszcza wesołego Pana z fajką i wszystkich pozostałych fanów.

Było wspaniale i pewnie nie prędko zapomnę tego przeżycia. Czekam na więcej zdjęć! Nie zabrałam aparatu bo na Guns 'N' Roses w Wawie cofnęli mnie na bramce. Liczę na Was ;)

Buziaki

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 10:46 pm 
Lurker
Lurker

Wiele już napisano na temat tego niesamowitego koncertu, słusznie i sprawiedliwie. Wciąż podekscytowany podzielę się z Wami kilkoma nieskładnie pozbieranymi zachwytami.
Miejsce: płyta, 6. może 7. rząd widzów, na środku. Mieliśmy Genesis prawie na wyciągnięcie ręki. Świetna interakcja Phila z publiką i naprawdę super reakcje ludzi, dawaliśmy z siebie wszystko, co zresztą docenił sam Phil w końcowych podziękowaniach. Myślę, że musiał być pod wrażeniem, że mimo "fucking deść" ludzie tak się bawią.
Rewelacja, że tak lało :o. Między innymi dzięki temu nie był to wesoły słoneczny wieczór z wesołym słonecznym Philem, tylko historyczny koncert legendarnego zespołu, o którym będziemy opowiadać dzieciom i wnukom, pokazując pożółkłe przemoczone bilety, zdjęcia i zapis z CD/DVD. Uczucia kropel deszczu spływających po mojej twarzy w czasie śpiewania Ripples czy Carpet Crawlers, w drugim przypadku mieszających się z kilkoma łezkami, nigdy nie zapomnę…
Highlights. Tu ciężka sprawa, bo było ich tak wiele. Szczególnie zapadł mi w pamięć początek FoF, ciągle mam w uszach wejście Tony’ego. Doskonale bawiłem się (i wszyscy wokół) zwłaszcza na IKWIL (kapitalne), Home, Throwing, Invisible i I Can’t Dance (nawet jeśli to najbardziej żałosny kawałek, jaki popełnili). Muzycznie najlepsze było chyba Domino, ale też Drum Duet, Los Endos i tyle jeszcze innych…
Widziałem Genesis. Co dalej? 3.07.07. Berlin. :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 11:37 pm 
Dodo
Dodo

Cześć

Ta recenzja z Rzeczypospolitej istotnie przekolorowana :)
Byłem już o 15. 7,5 h w deszczu. Legitymacja uniwersytecka, książka z biblioteki itd zniszczone :( Ale czuję się usprawiedliwiony :)

Była w sumie miła atmosfera podczas oczekiwania na koncert przed wejściem. Po wejściu byłoby też miło, gdyby nie pewne, nie za liczne jednak, osoby, które się wpychały, tudzież ludzie, którzy uważali, że można, będąc stać w pierwszych rzędach z parasolem (nie uważam, że powinni moknąć, ale skoro chcieli okrywać się parasolem, to powinni byli stanąć z tyłu).

Stałem z przodu, ale pod koniec przeniosłem się do tyłu, by zobaczyć, jak stamtąd wygląda scena - i to chyba było lepsze miejsce.
Collins był oczywiście rewelacyjny.
Nie będę się jednak zachwycać nad grą. Zagrali porządnie, było fajnie, niekiedy wspaniale, ale tylko niekiedy. Osobiście uważam, że najciekawiej zagrali Carpet Crawlers, ale najszczęścliwszy byłem pod koniec In The Cage, kiedy były fragmenty z innych utworów. Ripples brzmiało dobrze, Hold On My Heart, Land of Confusion... Los Endos było jednym z lepszych elementów występu. Wspaniała perkusja, ale nie podoba mi się to, jak Stuermer gra. Dobry wybór utworów - coś dla każdego. Zaskoczyli mnie zakończeniem. Myślałem, że kończą grając drum duet - nie. Los Endos - nie. Ha.

Macie śliczne zdjęcia. Mój pożyczony na tę okazję aparat okazał się mieć nienaładowane baterie (co za niedopatrzenie), co uniemożliwiło mi zrobienie wielu, a po drugie, nie chciałem doprowadzić do przerwania koncertu rażeniem Genesis z bliska lampą błyskową, więc moje zdjęcia są trochę rozmazane. Nic wartego uwagi, niestety, ale zawsze jakaś pamiątka :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]