Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest N gru 15, 2019 5:51 pm

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 285 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So paź 28, 2006 11:45 am 
Slipperman
Slipperman

Dla tych co jeszcze walczą, lub mają zamiar walczyć z żelazkiem:

Profesjonalny manual jak zrobić naprasowankę

// dodał: Fox

-----

Witam wszystkich.
Już dzisiaj szykuję się do koncertu (jeśli wogóle do niego dojdzie - a mam nadzieję że tak) i rozpocząłem poszukiwania odpowiedniej koszulki w necie. I co? W Polsce kicha, nic nie ma a w serwisach zagranicznych również niewielki wybór. I tak się zastanawiałem, czy nie zrobić sobie koszulki samemu. Być może ktoś jeszcze wpadł na taki pomysł co mogłoby doprowadzić do jakiejś wzajemnej wymiany projektów koszulek i wybrania przez każdego najlepszego dla siebie wzoru. Jak na razie nie rozpocząłem jeszcze projektowania (brak czasu)...ale już niedługo...może.
Co o tym myślicie?

Pozdrufka

//Edited by:plociu

Tytuł:
PostNapisane: So paź 28, 2006 12:20 pm 
Rael
Rael

Też o tym myśałem. Aż wstyd się przyznać, że nie mam żadnej genesisowej koszulki... trzeba coś będzie wymyślić jeszcze w tym roku. No a w przyszłym mam nadzieje nabyć t-shirt z "turn it on again tour" :P
Tu na forum kiedyś pojawił się ktoś z fajnym wzorem, do którego chyba jeszcze ciągle jest link.

Tytuł:
PostNapisane: So paź 28, 2006 9:05 pm 
Slipperman
Slipperman

Eh z tym jest faktycznie problem i nie tylko z Genesis, z moich ulubionych kapel to w Polsce tylko Depeche Mode dostępne.
Też bardzo pragnę mieć fajną koszulkę Genesis. Najchętniej to z tymi różnymi postaciami z okładek np. Dukem, Panem co nie umie tańczyć i siostrzyczką.

Na TIA Tour przydałaby by mi się koszulka biała, na której widniał by napis Genesis (taki jak ten z okładek singli z we can't dance oraz samej płyty) a pod nim napis Turn It Again Tour:

Tu mam taką miniaturke, znalazłem w necie, tylko bez napisu turn it..
http://www.genesisshop.com/mall/Gen/cus ... 800176.gif

Tytuł:
PostNapisane: So paź 28, 2006 10:02 pm 
Slipperman
Slipperman

Mam już parę propozycji na projekt koszulki, tylko nie wiem gdzie mam to umieścić, żeby było widoczne dla wszystkich. Zresztą to są tylko wstępne propozycje, myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie poczekanie do czasu ogłoszenia oficjalnego logo trasy a potem dopisanie do tego "Chorzów' 07" czy coś w tym stylu. No, chyba że ktoś ma inne propozycje... Chętnie posłucham...
Zresztą wiem jak wygląda sytuacja z koszulkami w Polsce. Gdy szukałem koszulki zespołu Marillion to dopiero po jakimś miesiącu poszukiwań udało mi się jedną znaleźć w Łodzi ( a mieszkam na Śląsku) - i tak trochę za małą...ale zawsze... Nie ma to jak własna inicjatywa. Jeśli nie zrobisz tego sam to nikt tego za ciebie nie zrobi.

Tytuł:
PostNapisane: N paź 29, 2006 2:30 pm 
Slipperman
Slipperman

Witam ponownie.
Trochę się wczoraj pobawiłem w temacie koszulek (ale zaznaczam że nie jestem żadnym grafikiem i są to moje amatorskie wypociny) i po pewnej ilości wypitego piwa udało mi się conieco spłodzić. Efekty zamieściłem na jakiejś stronce gdzie można to obejrzeć :
http://www.superfotka.pl/panel.php?lim= ... oria=other
Ktoś ma jakieś propozyce??? 8)

Tytuł:
PostNapisane: N paź 29, 2006 8:48 pm 
Lamia
Lamia

heh, od razu przypomniala mi sie historia z moja koszulka koncertowa...
Kupilem w Poznaniu koszulke z koncertu Gabriela, tą z błedem gdzie poznan zanaczony jest jako miasto...we Francji. Podczas kupna pan z Gazety Wyborczej spytał czy moze mi zrobic zdjecie w tej koszulce... Nigdy pozniej tego zdjecia nie widzialem, moze ktos z was? Pozniej ta koszulke ktos chcial odkupic odemnie na koncercie za 300 zl!! bo podobno sie skonczyły...

Koszulke zgubilem 3 miesiace pozniej na mazurach.... trzeba było sprzedawac:)

Teraz zakupilem na allegro koszulke Kiss That Frog, Gabriela, tak aby sie pocieszyc....

To tyle od siebie w temacie KOSZULKA:)

Tytuł: bigroko
PostNapisane: N paź 29, 2006 10:06 pm 
Dodo
Dodo

bigroko- mi osobiście podoba się projekt z białym tłem, ale mogłaby być to biała koszulka.

Z 2 strony, ja się troszkę bawiłem w robienie koszulek, mój znajomy ma firmę która takowe robi, można by więc ewentualnie pokombinować, coby to kosztowało jak najmniej, ale było jak najlepszej jakości.

22.10.2005, Siemens Arena, Wilno godzina 20:00
21.06.2007, Stadion Śląski, Chorzów godzina 20:45

Tytuł:
PostNapisane: N paź 29, 2006 10:23 pm 
Slipperman
Slipperman

Może złożymy u kolegi masowe zamówienie na jakiś typ. Wyjdzie taniej i ładnie wyglądałby cały stadion w jednolitych barwach :)

Tytuł:
PostNapisane: N paź 29, 2006 10:27 pm 
Slipperman
Slipperman

Jestem za, tylko kto to zaprojektuje? Ale pomysł zacny.

Tytuł:
PostNapisane: N paź 29, 2006 10:53 pm 
Rael
Rael

Ja pisałbym się także na taką koszulkę. Jak można iść na koncert ukochanego zespołu bez koszulki :P

Tytuł:
PostNapisane: N paź 29, 2006 11:07 pm 
Slipperman
Slipperman

Dodałem na szybko jeszcze parę wzorów koszulek:

... i wedle życzenia, w kolorze białym.

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 30, 2006 12:47 am 
Lamia
Lamia

Projekty są fajne, ale jeszcze fajniej by było, aby "klatkowicze" mieli własne logo, coś co by symbolizowało nasz udział w projekcie Dark Raela, czyli naszej KLATCE. Napis Genesis, lub tańczący panowie na tle słynnych kratek z naszej strony.

Hmmm i jeszcze podpis pod logiem z własnym Nickiem.......
rozmarzyłem się ???

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 30, 2006 9:41 am 
Rael
Rael

zgadzam się z Daeclenem. Jak już się bawić to się bawić na całego. Jeśli jest możliwość zaprojektowania własnego wzoru to koniecznie z jakimś mocnym "klatkowym" akcentem! A tak poza tym, piszę się oczywiście na pomysł hurtowej zrzutki. Łatwiej się będzie zmobilizować i pewnie troche taniej wyjdzie.

EDIT: znalazlem ten link od logo. Wrzucił go dlugi, napisał dwa posty i zniknął.

http://www.elk.mm.pl/~jolamaciek/onas/K ... s-Logo.jpg

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 30, 2006 7:38 pm 
Slipperman
Slipperman

Ok. mauro...
...link jest dobry i wygląda na logo dobrej jakości (jeśli chodzi o rozdzielczość - bo ta jest ważna), ale może ma ktoś jeszcze jakieś linki do innych wzorów lub ma coś takiego na swoim kompie. Trzeba znaleźć jak najlepszą jakość żeby to jakoś wyglądało.
I zgadzam się również że fajnie by było, żeby ludzie z tego forum mieli jakiś znak rozpoznawczy na koszulce.
Jestem tu nowy i jeszcze pewnie niewiele widziałem i czytałem ale chciałbym być pomocny. :smile:

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 30, 2006 9:37 pm 
Rael
Rael

nie wiem czy to jest najlepsze wyjście, ale pomyślałem, że fajne mogłoby być logo typowo klatkowe, takie jak jest na górze strony genesis.and.pl (napis "w klatce") Moim zdaniem fajnie by wyglądało, bo w każdej z literek jest przecież akcent z okładek płyt. Jak na mój gust dark rael świetnie to skomponował. A jakbyśmy ładnie poprosili to może Paweł by nam przygotował takie logo w zadowalającej rozdzielczości...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 285 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]