Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest So lip 20, 2019 4:11 pm

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 27, 2008 1:18 am 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Mokre gacie, skarpetki, miałem nad sobą kawałek czyjegoś parasola, (oczywiście wcale mi to nie pomagało), staliśmy przed bramą nr.1 i czekaliśmy aż nas łaskawcy wpuszczą, wszyscy w sztormiakach, tylko jak nie, ściekało ze mnie, w pewnym momencie zacząłem się śmiać, to wcale nie było przyjemne, ale śmiałem się jak głupi! W życiu tak nie zmokłem, w domu szok, zdziwienie, wszystko suche. W drodze powrotnej, siedząc w autobusie, przytulałem się do zasłonki, co chwila dotykałem jej ręką, była ciepła i sucha, a ja byłem wycieńczony i zziębnięty, dzień i noc wyjątkowa pod każdym wzgledem.

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 30, 2008 10:12 pm 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

Witam, to jest mój pierwszy post na tym forum i nie napisałbym go pewnie gdyby nie wasze fantastyczne i wspaniałe wspomnienia na temat koncertu Genesis z przed roku, który również i mi utkwił na długo w pamięci. Jechałem na niego samochodem jeszcze z dwiema osobami z Piły( woj. wielkopolskie) czyli jakby nie było trochę dystansu do pokonania mieliśmy:) Już w czasie drogi słuchając PR 3 czułem,że coś będzie się działo, bo jak pewnie sami dobrze pamiętacie prawdopodobieństwo burzy i fuckin deszczu podczas koncertu było całkiem realne. Ciemne chmury nad Śląskiem i nad stadionem gdy już czekałem na wyjście zespołu tylko pogarszały sprawę. Pomyslałem wtedy,że to byłby mega pech, móc przyjechać na (prawdopodobnie) jedyny koncercik swojej ukochanej grupy, którą się pokochało zaledwie kilka lat wcześniej i zobaczyć tylko napis 'cancelled' na ekranie, więc chyba nie musze pisac co czułem gdy usłyszałem głos spikera, informującym o 15- minutowym opóźnieniu :smile:
Samego koncertu opisywac nie będę, bo pewnie się domyslacie jakie są moje wrażenia, ale jak parę osób na tym forum słusznie zauważyło, mimo rzęsistego deszczu,na koncercie nie było mi zimno! wręcz przeciwnie- było ciepło i przyjemnie! czyżby to ciepło emanowało prosto z serca? :-D . Jakby tego było mało, mój powrót z koncertu był niezwykły, prawie tak niezywkły jak koncert. Jako że bylismy zmotoryzowani,wracaliśmy z koncertu samochodem. Początek powrotu bardzo udany- w miarę szybki wyjazd ze Śląska i fenomenalna audycja pana Piotra Kaczkowskiego w radiu o koncercie i grupie, coś wspaniałego! :D Czego chcieć więcej? ale żeby nie było tak różowo to w okolicach Lublińca, w strugach deszczu i w szczerym polu o 1 w nocy nasz samochód domówił nam posłuszeństwa! nic-klapa, nie mozna go było ruszyć, po prostu zdechł na trasie,stanęliśmy jak kołki na pasie i w głuchej ciemnicy i rzęsistym deszczu mijały nas pokolei samochody i tiry. Nasz kierowca rzucając soczystymi fuckin deszczami i samochodami po 20 minutach siedzenia w aucie dodzwonił się do firmy transportwej, która nas odcholowała do warsztatu w Lublińcu, który jak sie domyslacie otwarty nie był. Po całej nocy spedzonej w aucie w pozycji embrionalnej, błagalnym wzrokiem patrzyliśmy na mechaników, którzy przez blisko 4 godziny majstrowali przy samochodzie, niestety, samochód potrzebował wymiany silnika bo aktualny po prostu się kompletnie zalał... Nie bylo sensu czekać, wróciłem pociągiem przez prawie cała Polskę do Piły, co mi trochę czasu zajęło,nawet samochód na lawecie z dwójką towarzyszy wrócił szybciej ode mnie :? W każdym razie, zamiast byc w Pile około 7 rano w piątek byłem o 7 ale wieczorem :D
Ale ani przez jedną sekundę nie żalowałem tego co się stało, tego ekstremalnego powrotu, deszczu,wszak cały czas leciała audycja w radiu a koncert sie skończył zaledwie kilka godzin wstecz, moje myśli miały się na czym skupić, w dodatku tak pozytywnym :D

Z góry przepraszam za tak długiego maila, ale rocznica(ponad) coś we mnie wyzwoliła i kazała się tym podzielić :)
P.S. Powrót z The Police w porównaniu z tym z Genesis był potęznie nudny i pogoda taka normalna, nudy :P

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 04, 2008 11:08 pm 
Slipperman
Slipperman

Ja ciut inaczej uczciłam pierwszą rocznicę koncertu. Oczywiście wróciły wszystkie wspomnienia - mokre gacie, skarpety, woda pływająca we wnętrzu telefonu komórkowego ojca, wszystko.:P Najbardziej pamiętne były pioruny przy ostatnich taktach 'Land of Confusion' i późniejsze przebieranki na parkingu przy gromadzie ludzi, ale kto by się tym przejmował, kiedy w głowie tkwiła jeszcze najwspanialsza muzyka. :D Dokładnie rok po koncercie siedziałam do 4:30 rano i po raz tysięczny oglądałam DVD z rzymskiego koncertu kończącego trasę, ale czułam się jak w Katowicach, z jedną małą różnicą ... byłam sucha. :)

Tytuł:
PostNapisane: N cze 21, 2009 10:40 am 
Dodo
Dodo

A dziś mija już dwa lata od pamietnego koncertu, wspomnienia wciąż żywe i mokre :)

Tytuł:
PostNapisane: N cze 21, 2009 10:43 am 
Watcher of the Skies
Watcher of the Skies

tak... tego się nie da zapomnieć, powtórzyć też nie...

Tytuł:
PostNapisane: N cze 21, 2009 10:50 am 
Rael
Rael

Czas pędzi na łeb, na szyje... aż trudno uwierzyć, że to już dwa lata.

Tytuł:
PostNapisane: N cze 21, 2009 2:43 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Ano..... :roll: W dodatku znowu pada.

Tytuł:
PostNapisane: N cze 21, 2009 6:59 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Dwa lata,czas ucieka......a czy kiedyś ich jeszcze zobaczymy?Ja wierze mocno że tak ,chociaz na krótkim koncercie :sad: ech..

Tytuł:
PostNapisane: N cze 21, 2009 8:48 pm 
Rael
Rael

Właśnie o tej porze grali....
Ech, łza się w oku kręci

Tytuł:
PostNapisane: N cze 21, 2009 9:16 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Koledzy... nie płaczcie :nieśmiały: .

Tytuł:
PostNapisane: N cze 20, 2010 5:21 am 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Już jutro 3 lata....
http://www.youtube.com/watch?v=mTYU6h5K9wQ
Co to był za dzień, ehhh....

Tytuł:
PostNapisane: N cze 20, 2010 4:40 pm 
Rael
Rael

Też wspominam tę rocznicę. I tak już chyba będzie co roku...

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 21, 2010 12:42 am 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Ta scena, tłumy ludzi, świetna oprawa, przepyszne Carpet Crawlers, Afterglow, In the Cage, Dancing Out... Ileż bym dał by ich jeszcze zobaczyć.

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 21, 2010 8:01 am 
Rael
Rael

Ciężko uwierzyć, że to już 3 lata!

Piotr B.

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 21, 2010 3:12 pm 
Lamia
Lamia

A co z tym filmem, co mieliśmy zmontować? ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]