Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest Pt lut 28, 2020 7:27 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: MŚ 2006
PostNapisane: Cz paź 27, 2005 10:09 pm 
Watcher of the Skies
Watcher of the Skies

Cześć - wyczytałem dzisiaj w serwise musiq.pl:

Pi?karskie zlecenie dla Petera Gabriela
Szefowie Fédération Internationale de Football Association zdecydowali, ?e Peter Gabriel zajmie si? stron? artystyczn? ceremonii otwarcia pi?karskich Mistrzostw ?wiata w 2006 roku w Niemczech.
Muzyk pracuje ju? nad piosenkami, które zabrzmi? podczas inauguracyjnego show na stadionie w Berlinie. - Jednym z moich pomys?ów jest umieszczenie czerwonej kurtyny na bramce, która w ten sposób przypomina?aby spódnic? - ?artuje Gabriel. - A pi?kom chcia?bym doczepi? ma?e ogonki, aby wygl?da?y jak plemniki. Oprócz Anglika nad imprez? pracuj? równie? francuski choreograf i niemiecki producent.

nieźle nie!

pozdr
mx

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 27, 2005 10:29 pm 
Rael
Rael

Słyszałem o tym. Ja proponuje, żeby Peter wykonał po prostu "Growing Up" w nadmuchiwanej piłce i żeby go jakaś wielka noga wkopnęła do bramki :P

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 27, 2005 11:15 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Zawsze narzekam na nudne otwarcia Mistrzostw Świata, które tylko opóźniają wsencję czyli mecze. No ale skoro Piotruś będzie maczał w tym palce to chętnie obejrzę :grin: Gdyby tylko doszłą do tego jakaś nowa muzyka...

mauro: pomysł świetny :-D

p.s. collins miał napisać jakiegoś jingla do Euro 2004, słychać było coś? bo ja nie zwróciłem wtedy uwagi...

Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 28, 2005 1:03 am 
Lamia
Lamia

On pewnie wymysli dla każdej drużyny osobna scenkę, ja coś wiem na temat jak to będzie wyglądało z Polakami. Choreografia dotycząca naszej drużyny wyglądać będzie tak, grupa maluchów wyjdzie w mocno nasiąkniętych pampersach na rozstrzęsionych nóżkach. Skąd ta wizja , cały czas zachodzę w głowę ? :o

Tytuł:
PostNapisane: So paź 29, 2005 8:50 am 
Giant Hogweed
Giant Hogweed

Wow...szkoda ze to nie Phil Collins ale cóż, Piotrek tez troche sobie pośpiewa. Ciekawy jestem czy ukaze sie jakaś specialna płytka z tej okazji :) i czy będą to jakieś świeże utworki czy już te znane. Czas pokaże :smile:

Tytuł:
PostNapisane: So paź 29, 2005 12:15 pm 
Rael
Rael

Jestem ciekawy co z tego wyniknie :-)

beRsek napisał(a):
p.s. collins miał napisać jakiegoś jingla do Euro 2004, słychać było coś? bo ja nie zwróciłem wtedy uwagi...

Miał zagrać na otwarcie piosenkę jakąś, ale nic z tego nie wyszło...

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 02, 2005 6:57 pm 
Giant Hogweed
Giant Hogweed

olli napisał(a):
piosenkę jakąś

wrrr

Phil to ma zawsze "Jakies" piosenki :x

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 03, 2005 10:43 am 
Lamia
Lamia

fajnie usłyszeć, chociaż z drugiej strony Piotr znowu wkręcił sie w robienie jakiś dziwnych projektów i o nowej płycie to możemy tylko pomazyc...

z czegoś takiego tez raczej nie pojawi sie zadne wydawnictwo, dlaczego? bo przeciez nigdy sie nie ukazało... zawsze rozpoczecia i zakonczenia takich wielkich zawodow to po lprostu duze przedstawienia teatralne, ktore z założenia oglada sie tylko raz....

prrzykladem moze byc takie ovo...no plytka z muza jest, ale czy ktos to widzial???

pozdrawiam, niestety z sceptycznym podejsciem \do tego przedsięwzięcia...

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 03, 2005 2:32 pm 
Giant Hogweed
Giant Hogweed

A ja tam się ciesze. Będzie można popatrzeć na jednego z naszych ulubienców. Jeżeli to będzie naprawde przedstawienie na poziomie to mi to nieprzeszkadza że zobacze tylko raz, co prawda fajnie było by do tego wracać co jakiś czas ale wszystkiego mieć nie można więc się cieszę chociaż tym.

Na koncercie Petera 2 lata temu nie byłem, miałem okazje ale niestety, zdaje sobie z tego sprawe że to będzie coś innego aniżeli koncert ale nie będe wybrzydzał zobacze Gabrycha na żywo w TV :D co prawda ale zawsze.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 03, 2005 2:57 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

BlackHawk napisał(a):
Na koncercie Petera 2 lata temu nie byłem, miałem okazje ale niestety, zdaje sobie z tego sprawe że to będzie coś innego aniżeli koncert ale nie będe wybrzydzał zobacze Gabrycha na żywo w TV :D co prawda ale zawsze.

Moim zdaniem Gabriel nie będzie "częścią" tego przedstawienia. To show bedzie raczej jego wizją do jego muzyki....

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 03, 2005 3:38 pm 
Lamia
Lamia

zgadzam sie z przedmowca jak najbardziej, tez mi sie wydaje ze nie bedzie nam dane ogladac Gabriela na zywo, a jedynie slychac jego muzy...
gdyz to nie bedzie koncert tylko przedstaweinie teatralne...chyba to juz pisalem...

niemniej ciesze sie ze to właśnie Gabriel został zaproszony do robienia tego "szoł"...

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 03, 2005 3:45 pm 
Giant Hogweed
Giant Hogweed

Czy wy zawsze musicie to robić, zgasiliście we mnie nadzieje. Niech was szlak :P:P
A może jednak gdzieś tam zza kurtyny na chwile wyskoczy jego głowa albo chociaż ręka.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 03, 2005 3:48 pm 
Rael
Rael

beRsek napisał(a):
Moim zdaniem Gabriel nie będzie "częścią" tego przedstawienia. To show bedzie raczej jego wizją do jego muzyki....

podobnie to widzę. Będą pewnie jakieś tańce, przebierańce, rekwizyty, ale Gabrycha nie zobaczymy. Nie zdziwiłbym się za to, gdyny była jakaś okolicznościowa płytka z tej okazji. Nie przypominam sobie, żeby były jakieś wydawnictwa z poprzednich otwarć mistrzostw, ale też nie angażowano do nich chyba takich muzyków jak Gabriel. Jeśli będzie to całkowicie premierowy materiał to stawiam, że będzie to jakoś wydane.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 03, 2005 5:47 pm 
Watcher of the Skies
Watcher of the Skies

serwus
ja jednak żywię nadzieję że mistrzu się jednak pojawi- choćby przebrany za kwiatek...
a flower?

pozdr
mx

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 03, 2005 7:02 pm 
Rael
Rael

Przed chwilą czytałem parę krótkich zdań mówiących o planach Pitera. Chce przebrać bramkę w czerwoną suknię, bramka ma rosnąć....piłki mają mieć ogonki a'la plemniki. Wydaje mi się, że skojarzenia Gabriela są dość jednoznaczne....świntuch :P

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]