Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest Pn lut 24, 2020 12:04 pm

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 03, 2007 11:46 am 
Duke
Duke

trzeba się zarejestrować, aby głosować?

Tytuł:
PostNapisane: N cze 03, 2007 11:54 am 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Ta, trzeba być członkiem Full Moon Club, ale rejestracja trwa może minutę i jest to darmowe.

Tytuł:
PostNapisane: N cze 03, 2007 10:40 pm 
Lamia
Lamia

Fox napisał(a):
Ta, trzeba być członkiem Full Moon Club, ale rejestracja trwa może minutę i jest to darmowe.

fox, bądź taki dobry i nakieruj mnie dokładnie na ta listę, bo nie mogę jej znaleźć ...

Tytuł:
PostNapisane: N cze 03, 2007 11:31 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Members of the Full Moon Club can now create their top ten list in their profile page - click 'View Your Profile in the right-hand column when logged in. Tracks played on the 'Growing Up Live' and 'Still Growing Up Live' tours are excluded from the list. If you're reading the forums you can view another users profile and set-list choice by clicking on their nickname.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2007 5:18 pm 
Rael
Rael

Peter wystartował i potwierdził, że repertuarowo nie bierze jeńców :wink: tak było w Gelsenkirchen

The Rhythm Of The Heat
On The Air
Intruder
D.I.Y.
I Have The Touch
Washing Of The Water
Blood Of Eden
We Do What We're Told
I Don’t Remember
No Self Control
Moribund The Burgermeister
Family Snapshot (w niemieckozjęzycznej wersji)
Not One Of Us (niemieckie refreny)
Mother Of Violence
I Grieve
Big Time
Steam
Lay Your Hands On Me

bis
Solsbury Hill
Sledgehammer

bis2
In Your Eyes

co tu dużo mówić- zacny set i ślinka cieknie....

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2007 8:12 pm 
Duke
Duke

Zabrakło tylko utworków: Darkness, lub Sky Blue...

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2007 8:23 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Mauro wstaw twój post do działu newsów,napisz parę słow o starcie Gabrycha ze swoim tour :)

Tytuł:
PostNapisane: N cze 17, 2007 6:58 pm 
Rael
Rael

Chciałem dodać niusa, ale niestety maszynka obsługująca ich dodawanie pozostaje dla mnie tajemnicą. Treść wpisana, zatwierdzam, "oparacja zakończona powodzeniem"...niusa niet :?

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 25, 2007 3:46 pm 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

mauro napisał(a):
Peter wystartował i potwierdził, że repertuarowo nie bierze jeńców :wink: (...) co tu dużo mówić- zacny set i ślinka cieknie....

@mauro - w istocie zacny repertuar, przypominający czasy "Plays live" - płyty, która w mojej skromnej opinii, jest najlepszym wydawnictwem koncertowym Petera, wieńczącym dorobek czterech pierwszych płyt studyjnych, w tym absolutnie doskonalych "melt" i "security".

Nie będę krył, iż pozostając wielkim entuzjastą muzyki Petera, w ostatnim czasie "pogniewałem się" trochę na niego, bo to przecież głównie przez PG nie doszło do reaktywacji Genesis w pięcioosobowym składzie. Moja złość wynikała z rozczarowania, bowiem oczami wyobraźni widziałem już nową trasę "The Lamb ...", a nawet wspólne wejście muzyków do studia. Tymczasem, jak wyjaśniał na konferencji prasowej Phil, Peter nie dołączył do zespołu także z tego powodu, iż planował tego lata solową trasę. Pomyślalem sobie wówczas, iż "starość nie radość" - PG oszalał i zamiast dołączyć do projektu pod sztandarem Genesis, decyduje się na trzecią już trasę promującą płytę sprzed pięciu lat. Sarkastycznie wymyślałem nawet tytuł dla tego tourne. Skoro po Growing up live nastąpił Still growing up live to teraz będzie coś na kształt Still and neverending growing up live.

Podany przez @mauro repertuar i odsłuchanie tego koncertu z amatorskiego nagrania zamieszczonego tutaj odmieniło nieco moje myślenie. Repertuarowy powrót Petera do czasów Plays live i trasy Play time musi bowiem zasługiwać na szacunek. Dzięki koncertom tego lata, osoby, którym choćby ze względu na wiek, nie dane było dotąd usłyszeć na żywo klasycznego już repertuaru PG, prezentowanego na koncertach granych blisko 25 lat temu, teraz będą mogły przekonać się o sile utworów z początkowego okresu kariery solowej Petera. Cudownie jest bowiem posłuchać lekko odświeżonych: The Rhythm Of The Heat, On The Air, Intruder, D.I.Y., I Have The Touch, I Don’t Remember, No Self Control, Family Snapshot, Not One Of Us, czy Lay Your Hands On Me.

pozdrawiam,
progresywny

PS
Mały żal ciągle jednak pozostał.
prog.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 23, 2007 12:05 pm 
Slipperman
Slipperman

Żal tyłek ściska ,ze nie mogę udać się na żaden koncert z obecnej trasy Gabriela. O takim secie marzyłem odkąd usłyszałem pierwszy raz "Plays Live" (kiedyś, kiedyś). Setlist aktualnie trochę się skurczył ale gdybym jakims cudem znalazł sie na pierwszym koncercie tej małej trasy to usłyszałbym 2 kawałki z mojego top 3 Gabriela, "No Self Control" i "I Grieve". "Mercy Street" słyszałem na szczeście na koncercie w Poznaniu.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 18, 2008 3:59 pm 
Rael
Rael

Trudno powiedziec czy to jakaś większa trasa się kroi, ale faktem jest, że na marzec przyszłego roku Gabriel ma podobno zaplanowane kilka koncertów w Ameryce Południowej... Oby to był zalążek czegoś większego.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 18, 2008 6:48 pm 
Salmacis
Salmacis

Oby, oby - płyta by się przydała wreszcie, no i koncert w Polsce, bo już spragnionym strasznie jest tej uczty...

There's someone in my head but it's not me...

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 18, 2008 8:06 pm 
Rael
Rael

Tak właśnie myślałem, czy to może miec związek z płytą, ale jakoś trudno mi uwierzyc, że "już" wiosną miałaby się ukazac "I/O". Koncert w Polsce? Bajka! Nieukrywam jednak, że bardzo bym się ucieszył nawet na koncerty w Niemczech. No, ale nie wybiegajmy. Poczekajmy na jakieś kolejne niusy.

Tytuł:
PostNapisane: So gru 20, 2008 1:25 am 
Dodo
Dodo

Zapowiada się dobrze :)

Tytuł:
PostNapisane: So gru 20, 2008 9:57 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Czyli nie będzie trasy "The Lamb" z Genesis:-( Na dzień dzisiejszy Peter temu zaprzecza.....mimo iż na razie jego nowe tour jest krótkie.
Mexico City - 27th March
Guadalajara - 29th March
Monterrey NL - 31st March

Cytuj:
Peter has confirmed in his latest moonclub video update that this is the only tour he will do in 2009, this means no further dates outside South America and no Genesis tour.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]