Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest So lut 29, 2020 10:37 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: So maja 13, 2006 8:40 am 
Giant Hogweed
Giant Hogweed

Ma ktoś może namiary gdzie ściągnąć tą płyte, albo gdzie ją kupić? Wiem że ta - http://genesis.and.pl/artykuly/actverystr.php3 - recenzja bardzo krytykuje ten album, ale jednak chciałbym posłuchać wypocin Mike'a.

PostNapisane: So maja 13, 2006 9:37 am 
Rael
Rael

Adziu napisał(a):
Ma ktoś może namiary gdzie ściągnąć tą płyte, albo gdzie ją kupić? Wiem że ta - http://genesis.and.pl/artykuly/actverystr.php3 - recenzja bardzo krytykuje ten album, ale jednak chciałbym posłuchać wypocin Mike'a.

Co patrzę na tę okładkę nie mogę się powstrzymać od zapytania was: o co w niej chodzi? :shock:

Tytuł:
PostNapisane: So maja 13, 2006 10:22 am 
Giant Hogweed
Giant Hogweed

hmm może rzecz w tym że własnie jest bez sensu :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 8:16 pm 
Watcher of the Skies
Watcher of the Skies

sam kiedyś szukałem
z sieci tego nie ściągniesz , z oficjalnej stronki i sklepu genesis też nie nawet w dyskografii mike'a nieprzyznają się do tej płytki- jedyne co znalazłem to niestety winyl
http://www.musiccorner.pl/pp.php?p=85121

pozdr
mx

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 10:08 pm 
Salmacis
Salmacis

Ja posiadam ten album na winylu. Niestety nie wiem czy kiedykolwiek wyszło wznowienie na kompakcie.

Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 19, 2006 7:09 pm 
Giant Hogweed
Giant Hogweed

Wydaje mi się że takie wznowienie było, albo chociaż na kasiecie magnetofonowej. W każdym razie dzięki za pomoc Panowie :-)

PostNapisane: Wt lip 24, 2007 9:54 am 
Dodo
Dodo

tak sie ostatnio złożyło, że stałem się posiadaczem kasety oryginalnie wydanej przez atlantic i też w ten sposób pierwszy raz wysłuchałem powyższej płyty. uwaga 1: wbrew powszechnej opinii to nie jest zła płyta. utwory są interesujace, nie nawiązują ani do dnia smallcrepa ani do mechaników ani oczywiscie do Genesis. A V S to 7 mocnych, dynamicznych utworów plus 1 podniosła ballada. uwaga 2: zła reputacja tego albumu wynika przede wszystkim z jakoby kiepskiego wokalu mike. nic bardziej mylnego - moim zdaniem pan R. jest lepszym wokalistą niż Steve H. czy może nawet Tony Banks ( z pewnością Banks nie poradziłby sobie z tak ostrym repertuarem). Co najbardziej zaskakujące dla mnie i czego nikt inny nie zauważył do tej pory: dla mnie śpiew Mike w najbardziej dynamicznych fragmentach (a day to..., maxine, i dont wanna...) kojarzy się ze śpiewem Petera Gabriela na jego dwóch pierwszych solo lp. Posłuchajcie - nie zalewam!!!!!!!!!!
Polecam A V S każdemu z was i robie to z czystym sumieniem, nie zawsze należy wierzyc utartej opinii na temat danej muzyki.
pzdr

PostNapisane: Wt lip 24, 2007 9:56 am 
Dodo
Dodo

tak sie ostatnio złożyło, że stałem się posiadaczem kasety oryginalnie wydanej przez atlantic i też w ten sposób pierwszy raz wysłuchałem powyższej płyty. uwaga 1: wbrew powszechnej opinii to nie jest zła płyta. utwory są interesujace, nie nawiązują ani do dnia smallcrepa ani do mechaników ani oczywiscie do Genesis. A V S to 7 mocnych, dynamicznych utworów plus 1 podniosła ballada. uwaga 2: zła reputacja tego albumu wynika przede wszystkim z jakoby kiepskiego wokalu mike. nic bardziej mylnego - moim zdaniem pan R. jest lepszym wokalistą niż Steve H. czy może nawet Tony Banks ( z pewnością Banks nie poradziłby sobie z tak ostrym repertuarem). Co najbardziej zaskakujące dla mnie i czego nikt inny nie zauważył do tej pory: dla mnie śpiew Mike w najbardziej dynamicznych fragmentach (a day to..., maxine, i dont wanna...) kojarzy się ze śpiewem Petera Gabriela na jego dwóch pierwszych solo lp. Posłuchajcie - nie zalewam!!!!!!!!!!
Polecam A V S każdemu z was i robie to z czystym sumieniem, nie zawsze należy wierzyc utartej opinii na temat danej muzyki.
pzdr

Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 24, 2007 11:02 am 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Nie wiem o którego Steve'a H. ci chodzi. Nie wiem też czemu nie mogliście ściągnąć z sieci bo mam wrażenie że właśnie to robię.. Co prawda tego niewiele ale może kiedyś wejdzie :P

Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 24, 2007 12:05 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

mike_p napisał(a):
Nie wiem o którego Steve'a H. ci chodzi

A ilu Steve'ów H. było muzykami Genesis? ; )

Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 24, 2007 8:32 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

JMM napisał(a):
mike_p napisał(a):
Nie wiem o którego Steve'a H. ci chodzi

A ilu Steve'ów H. było muzykami Genesis? ; )

:D No jeden, ale mógł ten porównać ze Steve'em Howem, też gitarzystą i też solowe dokonania, lub zabluźnić z Hogarthem :D (co mało prawdopodobne ;])

(mam już 50% ^^)

Edit: Słuchałem Hideaway i fajne nawet :D

PostNapisane: N sty 08, 2012 11:28 pm 
Dodo
Dodo

Acting Very Strange - posiadam w całści w formie mp3 :twisted:

PostNapisane: So sty 14, 2012 7:23 pm 
Duke
Duke

Dla mnie ta płyta to okropny koszmarek. Mike zupełnie się nie popisał i ciężko stwierdzić czy miał to być po prostu mało śmieszny dowcip, czy też nieudany atak na listy przebojów. Jeśli komuś nie chce się szukać płyty w internecie, to wszystkie utwory z niej można znaleźć bez problemu na youtube, w tym zobaczyć teledysk http://www.youtube.com/watch?v=VxuAdf5pTvk

PostNapisane: N sty 15, 2012 12:04 pm 
Dodo
Dodo

Mike nie miał pomysłu na finały dla swoich piosenek. Każda końcówka jest przydługa i powtarza się niezmiennie tytuł utworu w nieskończoność, trochę to denerwuje.

Strefa czasowa: UTC [ DST ]