Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest Pt lut 28, 2020 7:16 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 13, 2010 12:09 pm 
Rael
Rael

mac600 napisał(a):
Jak zwykle jedno i to samo w wykonaniu thenextbesthing........Szkoda że Ray nie zakochał sie w tobie :lol: 90% postów na temat Raya

<załamka>

....tak gwoli wyjaśnienia, wrzucam informacje, jak znaczki do klasera, zasób wiedzy i informacji o Rayu, której nikt nie porządkuje ani na forum Rayzone, ani tymbardziej na tamtej stronie*, póki co, jak potem czegoś potrzebuje, to wiem gdzie mam to znaleźć i wielokrotnie mi się to przydało, podejrzewam, że nie tylko mi sądząc po ilości wyświetleń niektórych watków ; ) tak więc twoja uwaga średnio mnie martwi, bo nie sądze, zebym liczyła się tylko z Twoim zdaniem. Także radzę Ci ignoruj to co piszę i już; )

* poza Mackiem, Mauro i ludzmi z genesis news.com

Ostatnio edytowano Śr gru 15, 2010 1:14 am przez thenextbesthing, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 13, 2010 12:31 pm 
Rael
Rael

Wracając do tematu ;)

Koncert w Gdańsku - zapowiedź główna strona orange.pl, zakładka muzyka ; )

Obrazek

Kraków : ) Może ktoś się zobaczy na zdjęciu? :P

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 13, 2010 4:06 pm 
Salmacis
Salmacis

mac600 napisał(a):
Jak zwykle jedno i to samo w wykonaniu thenextbesthing........Szkoda że Ray nie zakochał sie w tobie :lol: 90% postów na temat Raya

Jak Ci się nie podoba to tu nie wchodź, proste. Ewentualnie poszukaj sobie dziewczyny, bo widzę, że bardzo się nudzisz... Pomijam fakt, że jesteś jedyną osobą, która ma tu jakiś problem...

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 13, 2010 5:03 pm 
Rael
Rael

A ja jednak apeluję o spokój i powściągnięcie osobistych wycieczek. Wpis Maca był może odrobinę zaczepny, ale thenextbesthing odpowiedziała, poradziła sobie i na tym poprzestańmy. Z każdym kolejnym wpisem w tej sprawie będziemy coraz bardziej zaniżać poziom dyskusji, aż ktoś w końcu naprawdę się obrazi. A tego przecież nie chcemy.

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 13, 2010 8:37 pm 
Rael
Rael

Mauro - nic dodać, nic ująć.

Piotr B.

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 13, 2010 9:27 pm 
Rael
Rael

thenextbesthing napisał(a):

Ja siebie odnalazłem (oraz swoją rodzinę :grin: ). Odpowiadając na pytanie Mauro z poprzedniej strony - jak widać frekwencja dosyć dobra, z biletami pod koniec był spory problem.

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 13, 2010 9:44 pm 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

olli napisał(a):

jak widać frekwencja dosyć dobra, z biletami pod koniec był spory problem.

Ok. 60 proc. miejsc zajętych.

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 13, 2010 11:47 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Vaselinho napisał:

Cytuj:
Jak Ci się nie podoba to tu nie wchodź, proste. Ewentualnie poszukaj sobie dziewczyny, bo widzę, że bardzo się nudzisz... Pomijam fakt, że jesteś jedyną osobą, która ma tu jakiś problem...
\

Posłuchaj syneczku.....mam żonę i dziewczyny nie potrzebuję a poza tym podejrzewam że jestem od ciebie duzo starszy wiec mi nie wyjeżdzaj tu z takimi argumentami bo mnie nie przekonują ......Po za tym młoda kobieto( to do thenextbesthing) jeśli masz tyle do powiedzenia w sprawie Raya którego jak już tu pisałem bardzo szanuję ale nie cierpię w pewnym sensie "wazeliniarstwa" !........to ja sie z takiego forum wypisuję gdzie tylko króluję pan Wilson i jego Genesis Klassik.Każdy ma prawo do swoich wypowiedzi tutaj ale bez przesady w temacie j/w.
Byłem raz na koncercie Raya i mi wystarczy ......wiecej nie piszę bo mogę naprawdę nie wytrzymac....... :P

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 13, 2010 11:52 pm 
Rael
Rael

guest04 napisał(a):
olli napisał(a):

jak widać frekwencja dosyć dobra, z biletami pod koniec był spory problem.

Ok. 60 proc. miejsc zajętych.

Na mój gust więcej, szczególnie że rzędy z samego boku nie były dostępne w sprzedaży.

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 14, 2010 1:57 am 
Rael
Rael

mac600 napisał(a):
Vaselinho napisał:

Cytuj:
\

Posłuchaj syneczku.....mam żonę i dziewczyny nie potrzebuję a poza tym podejrzewam że jestem od ciebie duzo starszy wiec mi nie wyjeżdzaj tu z takimi argumentami bo mnie nie przekonują ......Po za tym młoda kobieto( to do thenextbesthing) jeśli masz tyle do powiedzenia w sprawie Raya którego jak już tu pisałem bardzo szanuję ale nie cierpię w pewnym sensie "wazeliniarstwa" !........to ja sie z takiego forum wypisuję gdzie tylko króluję pan Wilson i jego Genesis Klassik.Każdy ma prawo do swoich wypowiedzi tutaj ale bez przesady w temacie j/w.
Byłem raz na koncercie Raya i mi wystarczy ......wiecej nie piszę bo mogę naprawdę nie wytrzymac....... :P

z tą młoda to też nie przesadzajmy ; - P
chyba mac600 nie oczekujesz, że nie mając na Twój temat żadnego pojęcia , będę na wyczucie zwracała się do Ciebie per Pan, bo może jesteś starszy i masz żone i dzieci, Genesis nie słuchają tylko ludzie po 40tce, więc to nie reguła.

Jednak jeżeli od innych wymaga się szacunku, to ten szacunek samemu należy innym okazywać.

I mam wrażenie, że odbierasz bardzo pochopnie moja pisanie tutaj przez swój jak to nazywałes "stosunek do wazeliniarstwa", gdyby na tym forum toczyła się jakakolwiek dyskusja nie byłoby wątpliwosci, że ja mam do Raya jak najbardziej zdrowy i krytyczny stosunek, po prostu bardziej go znam i bardziej mnie interesuje niż inni członkowie Genesis, jezdze na koncerty nie po całej Polsce tylko tam gdzie jest mi po drodze.

Jak najbardziej irytuje mnie, że na trasie Genesis Klassik grają to samo, widzę, że setlisty są identyczne i odgrywane tak samo w każdym detalu i tymbardziej nie lubię tego projektu Genesis Klassik, aczkolwiek nie nazwe tego pomysłu beznadziejnym, bo tego pomysłu nie wykorzystał zespół w starym składzie, a symfonicznych aranżacji rocka jest teraz wiele (Smokie, Scorpionsi czy Sting).... Ba zaczynam mieć odczucia, że odbija Rayowi lekka sodówa, nadmiar gotówki i popełnia błędy swoich kolegów po fachu tracąc i sprzedając to czym tak naprawdę przyciągał do siebie kiedyś... Ale póki co zalety przeważają nad wadami więc będę się nadal identyfikować z fanami Raya; )

"Dodane przez 'Gość' w dniu - 2009-02-20 12:32:15Pamiętam jeszcze te czasy, kiedy Ray Wilson dawał jedynie ekskluzywne, akustyczne, transmitowane zresztą na żywo, koncerty w "Trójce". Koncerty, które maniakalnie rejestrowaliśmy na resztkach magnetofonów i pierwszych, prymitywnych nagrywarka cd-audio, podłączanych bezpośrednio do radia (oficjalną pamiątką z tamtych lat jest album "Unplugged (Live & Acoustic)" z 2002 roku). Dlatego pamiętam też, jakim szokiem była zapowiedź występu we Wrocławiu w klubie "Od zmierzchu do świtu" na początku 2005 roku... Kiedy to Ray przyjechał z jedną walizką, sam wskoczył na scenę i zmontował cały swój "sprzęt" za pomocą... scyzoryka. W 2005 roku nic nie zapowiadało powrotu Genesis (nawet w tej ściśle komercyjnej, koncertowej formule), więc swego czasu była to niby ostatnia okazja na usłyszenie "starego" Genesis. Zresztą pięknie przeplatanego solowymi nagraniami Raya. A potem... A potem to facet zamieszkał w Poznaniu, a jego trasy po kraju stały się tak jakoś normą. Chociaż płyty nagrywa naprawdę z górnej, wyborowej półki, a na scenie... Showman, niezwykła osobowość sceniczna. Pokroju Fisha czy... Colina Bassa właśnie. Którego przywołuję teraz nieprzypadkowo. Bowiem przyjazd Wilsona do Kamiennej Góry jest niewątpliwie największym, muzycznym wydarzeniem od 9 lat, dokładnie od występu przywołanego basisty legendarnego Camel."

Ten komentarz świetnie oddaje moje uczucia.

Uwagi chętnie przyjmę na PW , można dostać do mnie numer GG, wtedy można sobie oszczędzić dyskusji na forum.

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 14, 2010 9:35 am 
Rael
Rael

Forum ma być z założenia miejscem, w którym różni ludzie, o różnych poglądach dzielą się swoimi opiniami i wypowiadają się na te same tematy, postrzegając je z własnej perspektywy. Fakt, że Ray Wilson jest w tej chwili zdecydowanie najbardziej aktywnym członkiem zespołu, którego fanami w teorii jesteśmy, bezpośrednio przekłada się na największą aktywność akurat tutaj - nie patrzyłbym na to przez pryzmat "królowania pana Wilsona".

Thenextbesthing (o nicku, w którym zawsze brakuje mi jednego "t" ;) ) - dała się poznać jako prawdziwa fanka twórczości Raya i jest zdecydowanie najlepiej zorientowana w tej materii: potrafi wyłowić z jednej strony ciekawostki, z drugiej informacje całkiem praktyczne dotyczące bieżących wydarzeń. Z tego co zauważyłem, jej wypowiedzi są zawsze rzeczowe i związane z tematem. Owszem, nie raz się uśmiechnąłem sam do siebie, widząc kolejną porcję żartów czy wypowiedzi Raya, ale zaraz potem myślałem "To się nazywa poświęcenie i... takie bardzo pozytywne zakręcenie."

mac600 - może się mylę, ale chyba bliżej nieco do twórczości Phila (jak mnie np.), przy czym nigdy nie umniejszający twórczości innych członków zespołu, zgadza się? Wypowiedzi o tym, że "90% postów Thenextbesthing traktuje o Rayu..." nie odbieram negatywnie i myślę, że nie było tu żadnej zamierzonej złośliwości.

Vaselinho - podobnie, jak wszyscy inni: do tej pory chyba nic Cię nie wyprowadziło specjalnie z równowagi? Zamieszczasz fajne fotki, jeździsz na koncerty - o ile się dobrze orientuję, poznałeś osobiście m.in. Natalię i podzielacie wspólne zainteresowanie projektami Wilsona na poziomie nieco wyższym niż przeciętny Forumowicz.

Generalnie, do tej pory nasze Forum mogło się chyba szczycić tym, że prowadzone dyskusje zawsze były na bardzo wysokim poziomie kultury osobistej i nie pamiętam, szczerze mówiąc, żadnych sytuacji, w których ktoś by się zaczął kłócić, obrażać i czynić przytyki.

I mam nadzieję, że tak właśnie pozostanie.

PS. Wiem, że nasze Forum nie tętni życiem, ale uważam, że jak na fanów zespołu, który praktycznie jest nieaktywny i tak nie jest źle. Osobiście uważam, że jest to miejsce, która skupia ludzi, którzy mogą się do siebie zwrócić w różnych sytuacjach - nie tylko wirtualnych i nie tylko związanych z muzyką. Mam w telefonie numery do kilku Forumowiczów i jestem przekonany, że gdybym nagle się znalazł we Wrocławiu, Krakowie, Koszalinie czy Warszawie, to mam do kogo się odezwać czy zwrócić np. o poradę lub nawet o pomoc. I z tego się cieszę.

Piotr B.

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 14, 2010 10:23 am 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

plociu napisał
Cytuj:
mac600 - może się mylę, ale chyba bliżej nieco do twórczości Phila (jak mnie np.), przy czym nigdy nie umniejszający twórczości innych członków zespołu, zgadza się? Wypowiedzi o tym, że "90% postów Thenextbesthing traktuje o Rayu..." nie odbieram negatywnie i myślę, że nie było tu żadnej zamierzonej złośliwości.

Faktycznie jest mi blizej do Phila ale nie rozpisuje sie o nim w nieskonczonosc......Reszte pozostawiam bez komentarza........bo nie mam zamiaru sie dalej przekrzykiwac na argumenty.To by bylo na tyle z mojej strony.

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 14, 2010 1:04 pm 
Rael
Rael

Cieszę się, że ten wątek powoli traci rozpęd i odzyskujemy "chłodne czoła". Chciałbym jednak zwrócić jeszcze raz uwagę na coś bardzo ważnego, o czym wspomniał już Plociu, a mianowicie:

Cytuj:
Fakt, że Ray Wilson jest w tej chwili zdecydowanie najbardziej aktywnym członkiem zespołu, którego fanami w teorii jesteśmy, bezpośrednio przekłada się na największą aktywność akurat tutaj

i ja osobiście nie chciałbym stracić dostępu do efektów pracy, nazwijmy ją archiwizacyjnej, Natalii.

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 14, 2010 2:58 pm 
Rael
Rael

Chciałabym, żeby każdy umiał się tak powściągliwie i kulturalnie wypowiadać jak Płociu i Mauro : P Jest plus takich małych nieporozumień , bo można się czegoś więcej o innych dowiedzieć i o tym co myślą ; )

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 15, 2010 3:25 pm 
Rael
Rael

Normalnie, aż muszę się pochwalić - właśnie się dowiedziałem, że wygrałem podwójną wejściówkę na koncert w Auli UAM w Poznaniu :)

Piotr B.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]