Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest Pn lut 24, 2020 12:31 pm

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: koncerty 2012
PostNapisane: Wt maja 15, 2012 4:52 pm 
Salmacis
Salmacis

co by był porządek, zacytję spider13:
spider13 napisał(a):
Ray został wybrany jednym z ambasadorów Euro w Poznaniu i 23 czerwca wystąpi w Strefie Kibica.
http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/ga ... 3c7,1,3,60
http://epoznan.pl/news-news-32540-EURO_ ... ica_Zobacz

i dopisuję:
12.05.12, Chorzów - GENESIS Classic (już był)
26.05.12, Dąbrowa Górnicza (Open-air) Park Hallera, start o 21.00, wejście za free - GENESIS Classic

3.06.12, Chrzanów (Open-air) Plac Tysiąclecia start o 20.00, wejście za free - GENESIS Classic
23.06.12, Poznań, Strefa Kibica Euro 2012, start o: TBA, wejście za free - Genesis vs. Stiltskin

7.07.12, Aleksandrów Łódzki (Open-air) Miejski Ośrodek Sportu I Rekreacji, Ul. 11 listopada start o 21.00, wejście za free - GENESIS Classic
8.07.12, Giżycko (Open-air) Plaża Miejska, start o 19.30, wejście za free - GENESIS Classic

25.08.12, Bolesławiec (Open-air) Centrum Miasta, start o 21.00, wejście za free - GENESIS Classic

7.09.12, Koszalin, Amfiteatr w Koszalinie, start o 20.00 - GENESIS Classic, jak na razie brak info o biletach.

jeśli mam być szczery to trzeba upaść na głowę, żeby kupić bilety na ten koncert, skoro RW jeździ po wszystkich możliwych miejscowościach i gra za free. nawet będzie koło mnie, w Aleksandrowie Łódzkim, ale tego samego dnia mam koncert Eltona Johna, więc wybór jest oczywisty :) moooże skuszę się na Poznań, o ile ktoś rozwieje moje wątpliwości dot. biletów :D

Ostatnio edytowano Śr maja 16, 2012 5:02 pm przez Vaselinho, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt maja 15, 2012 4:57 pm 
Watcher of the Skies
Watcher of the Skies

Vaselinho napisał(a):
23.06.12, Poznań, Strefa Kibica Euro 2012 - Genesis vs. Stiltskin (brak info o biletach. ktoś wie czy to też będzie za free?)
moooże skuszę się na Poznań, o ile ktoś rozwieje moje wątpliwości dot. biletów :D

wstęp na koncerty w strefie kibica w Poznaniu jest bezpłatny, nic mi nie wiadomo, że mają być jakieś wejściówki

PostNapisane: Wt maja 15, 2012 5:12 pm 
Salmacis
Salmacis

dzięki wielkie! znalazłem też info na stronie "Na wszystkie wydarzenia wstęp będzie bezpłatny!" także najprawdopodobniej wybiorę się na Raya :D ktoś jeszcze? :)

PostNapisane: Śr maja 16, 2012 12:57 am 
Rael
Rael

poczekam na Stiltskin w Progresji :D może trzeba zasugerewać panu Prezesowi ;)

PostNapisane: Śr maja 16, 2012 11:53 am 
Rael
Rael

Vaselinho napisał(a):
26.05.12, Dąbrowa Górnicza (Open-air) Park Hallera, start o 21.00, wejście za free - GENESIS Classic

Świat się kończy :przewraca:

PostNapisane: Śr maja 16, 2012 3:40 pm 
Rael
Rael

to chyba musisz iść? :D:D

haha skończy się jak dadzą Raya w Radzyminie :D tak nawet nie wiecie gdzie to jest :D

PostNapisane: Cz maja 17, 2012 11:34 am 
Rael
Rael

thenextbesthing napisał(a):

haha skończy się jak dadzą Raya w Radzyminie :D tak nawet nie wiecie gdzie to jest :D

Nie planowałem być wtedy w domu, ale może zmienię zdanie.
Prawdę mówiąc, jestem bardzo ciekaw jak to wypadnie biorąc pod uwagę przeciętny poziom uczestnika imprezy pt. "Dni Dąbrowy" :-) Ale może to i dobrze, a niech się ludzie odchamiają :grin:

PostNapisane: Pt maja 18, 2012 10:03 am 
Rael
Rael

thenextbesthing napisał(a):

HaHa - mieszkam 10 km od Radzymina!

PostNapisane: Śr maja 30, 2012 5:33 pm 
Salmacis
Salmacis

no to ludzie z Radzymina i okolic też dostaną swój koncert... ale w Warszawie, 7.06 z okazji otwarcia Strefy Kibica w Warszawie :P

PostNapisane: Pt cze 15, 2012 6:49 pm 
Salmacis
Salmacis

ludzie z Radzymina... kolejny koncert w Warszawie. tym razem 20.06.12 w trójkowym ogródku przy ulicy Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie odbędzie się wernisaż wystawy oraz specjalny koncert.
Gwiazdą wieczoru będzie Ray Wilson (Stiltskin, Genesis), który zaprezentuje program akustyczny nawiązujący do twórczości Bruce’a Springsteena. Ciekawie zapowiada się występ poznańskiej grupy Lucky Town, która przedstawi własne utwory inspirowane twórczością Bossa. Wieczór w „Trójce” otworzy formacja Ikarus Rising, również z Poznania.

PostNapisane: Cz cze 21, 2012 7:44 pm 
Salmacis
Salmacis

coś ode mnie z wczorajszego koncertu: http://worldaccordingtovase.blogspot.co ... voice.html
ten, kto nie był zdecydowanie ma czego żałować :)

PostNapisane: N cze 24, 2012 5:31 pm 
Salmacis
Salmacis

Poznań, 23.06.2012. Genesis vs Stlitskin

Obrazek

setlista:
1. Congo
2. Jesus He Knows Me
3. Ought To Be Resting
4. First Day of Change
5. Bless Me
6. Hold on my heart
7. Another Day in Paradise
8. More Than Just a Memory
9. Mama
10. Calling All Stations
11. Ripples
12. Intermezzo Alicja & Basia
13. That's All
14. Land of Confusion
15. Solsbury Hill

bis:
16. American Beauty
17. Inside

PostNapisane: Pt paź 12, 2012 11:03 am 
Rael
Rael

jakby ktoś miał wątpliwości

"Czy to już koniec projektu Genesis Classic? Płyta koncertowa jest pewnego rodzaju podsumowaniem…

Nie, nie! Ależ skąd. To nie jest koniec tego projektu. On się cały czas rozwija i ewoluuje. Na płycie znalazł się ostatni koncert z ubiegłorocznej trasy. Zagraliśmy go w Poznaniu tuż przed Bożym Narodzeniem. Oceniam, że zagraliśmy bardzo dobrze, ponieważ byliśmy świetnie zgrani po całej trasie, do tego miejsce też było doskonałe.

Tak więc to w żadnym wypadku nie koniec. A jeśli już, to raczej koniec rozdziału pierwszego. Koncerty Genesis Classic wciąż będą się zmieniać."

....

PostNapisane: Cz lis 29, 2012 11:15 am 
Squonk
Squonk

Wczoraj Ray koncertował w Toruniu. Widziałem go na żywo już bodaj 15 razy, często jadąc przez pół Polski na występ, a koncert w rodzinnym mieście niemal mnie ominął, bo gdy miesiąc przed poszedłem po bilety, okazało się, że są wyprzedane (!)
Ostatecznie dzięki pomocy i zaangażowaniu pewnej osoby mogłem uczestniczyć w wydarzeniu.
Kląłem już niejednokrotnie na ten cały Genesis Klassik, przejadł mi się najwyraźniej i... przerwa dobrze mi zrobiła, bo wczorajszy koncert był bardzo dobry! Przede wszystkim, Ray przemycił znacznie więcej solowych utworów. A z okołogenesisowych trafiło się wczoraj nawet Biko, a także Entangled w wersji instrumentalnej (pianino + skrzypce). Po usłyszeniu takiej wersji w głowie zaświtał mi pomysł, aby po koncercie podkraść zeszyt z nutami klawiszowca ;)
Nic złego nie mogę powiedzieć. Wczoraj widziałem "starego, dobrego Raya". Nawet o kilka dowcipów się pokusił, czego mi zaczynało brakować. Na bis zagrał medley Dylanowo-Cohenowy + kilka innych fragmentów utworów których nie rozpoznałem. To mi się trafiło pierwszy raz w życiu.

PostNapisane: Cz lis 29, 2012 5:24 pm 
Salmacis
Salmacis

dalton napisał(a):
Na bis zagrał medley Dylanowo-Cohenowy + kilka innych fragmentów utworów których nie rozpoznałem. To mi się trafiło pierwszy raz w życiu.

:o niemożliwe. zagrał to w Polsce i to na Classicu! niewiarygodne, nie przypominam sobie by kiedykolwiek (poza koncertem w Trójce) Ray grał ten medley u nas :P

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]