Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest Pt kwi 03, 2020 2:02 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt kwi 12, 2011 8:45 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Za pośrednictwem forum otrzymałem wiadomość o takiej treści:

28 maja w Pile odbędzie się koncert Genesis Klasik. Wstęp wolny.
Zależy nam na rozpropagowaniu imprezy.
Myślimy o funklubach i innych portalach muzycznych.
Chcemy, aby impreza była nagłośniona szeroko i przy wykorzystaniu profesjonalnie przygotowanej grafiki.
Proszę o informację – w jakiej formie możemy zamieścić informację na Waszej stronie, ewentualnie jeśli ma Pan inne propozycje – jesteśmy otwarci.

Edyta Rzepka (...)
PPR STUDIO K2 (...)
http://www.studioK2.pl

Panie i Panowie, jakieś sugestie? W jaki sposób możemy skutecznie zadziałać w temacie?

Ostatnio edytowano Śr kwi 13, 2011 2:35 pm przez Fox, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Śr kwi 13, 2011 2:27 pm 
Rael
Rael

już ta informacja wisi na "oficjalnej stronie fanów rw" czyli rayzone.pl ;) ja nie zamierzam działać w tym temacie, tymbardziej, że jestem już sceptycznie nastawiona do kolejnych koncertów Genesis Klassik w okolicach Poznania ;) za to dostają pieniądze pewne osoby specjalnie do tego wyznaczone, na każdych tego typu imprezach jest odpowiednia organizacja, wyznaczeni wolontariusze itp, gdyby to miało funkcje koncertu charytatywnego wtedy chetnie by się podjęła wrzuceniu linka tam gdzie mogę. Poza tym powinni mieć przygotowany projekt i dopiero go z forumowiczami konsultować, a to pokazuje tylko, ze chcą dużo przy minimum wysiłku ze swojej strony ; ) zenada.

PostNapisane: Śr kwi 13, 2011 3:51 pm 
Squonk
Squonk

Cytuj:

Chcemy, aby impreza była nagłośniona szeroko i przy wykorzystaniu profesjonalnie przygotowanej grafiki.
Proszę o informację – w jakiej formie możemy zamieścić informację na Waszej stronie, ewentualnie jeśli ma Pan inne propozycje – jesteśmy otwarci.

Rzeczywiście, powyższe zdania sprawiają wrażenie, jakby agencja szukała jeleni. Chyba, że tę wspomnianą profesjonalną grafikę mają już faktycznie przygotowaną.
Wobec tego mówię: sprawdzam!
Jak dostaniemy banner 170x250px, to wstawię go zamiast reklamy Firefoksa na stronie głównej.

PostNapisane: Śr kwi 13, 2011 6:11 pm 
Salmacis
Salmacis

Następnym razem prosiłbym o zgłaszanie takich rzeczy do administratora strony lub moderatora działu dot. artysty wykonującego koncert na PW. I tę prośbę, kieruję bardziej do użytkownika agencja, od którego zapewne dostałeś Fox tę wiadomość. Jeśli chodzi o mnie, to to jakiś ciężki przekręt jest. Firma promująca koncert prosi kogoś o pomoc. Ludzie... dostajecie (chyba) za to kase... a nawet jeśli nie, to nazwa słowa "agencja reklamy" do czegoś zobowiązują. Swoją drogą jestem ciekawy czy dostaniemy jakąś odpowiedź od tych Panśtwa, jeśli nie, to bez urazy, ale temat chyba będzie do zamknięcia :) (chyba, że macie inne zdanie)

Jak nie dostanę jakiejkolwiek informacji, co dzieje się w tej sprawie do 17.04.11 do 23:59:59 to zamykam :P

zatem zgodnie z obietnicą, zamykam (18-04-2011, 16:01)

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]