Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest Śr lut 26, 2020 8:36 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 29, 2008 11:00 am 
Duke
Duke

Może trochę nie w temacie ale:

"Ray Wilson o miłości do Polki i Polski

W niedzielę, 30 listopada Ray Wilson będzie gościem programu "Dzień Dobry TVN".
Były członek grupy Genesis opowie m.in. o swojej miłości do Polski i swojej ukochanej." :grin:

http://muzyka.onet.pl/10174,1871178,newsy.html

Tytuł:
PostNapisane: So lis 29, 2008 11:21 am 
Slipperman
Slipperman

spider13 napisał(a):
W niedzielę, 30 listopada Ray Wilson będzie gościem programu "Dzień Dobry TVN"

No w końcu jakiś porządny gość :D A może coś zaśpiewa? Fajnie by było, taki powrót do wspomnień z koncertu. :grin: Wcześnie trzeba będzie jutro wstać :P

Tytuł:
PostNapisane: So lis 29, 2008 1:26 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Nagra ktoś?

Tytuł:
PostNapisane: N lis 30, 2008 10:07 am 
Rael
Rael

http://nasza-klasa.pl/profile/2663064
;)

Tytuł:
PostNapisane: N lis 30, 2008 10:09 am 
Duke
Duke

Duke's sister napisał(a):
spider13 napisał(a):
A która to była ta słynna dziewczyna Raya ? Czyżby ta brunetka w ultra krótkiej mini ?

No właśnie, mnie też ona się rzuciła w oczy, ale chyba nie, a przynajmniej mam nadzieję, że nie. :D Wydaje mi się, że ona była jednak z obsługi. :P

A jednak to była ona :grin:

Właśnie obejrzałem program na TVN. Z wywiadu przeprowadzonego przez Mołek i Sołtysika (nie znoszę gościa) nie wiele dało się wyłapać bo jakiś niedzielny tłumacz skutecznie zagłuszał Raya :x Z drugiej strony nieźle się ubawiłem kiedy mówiąc o swoich ulubionych miejscach w Poznaniu, Ray zaprosił dziennikarza do Republica Cacao :grin: Kurcze często tam bywam na czekoladzie :-D

Tytuł:
PostNapisane: N lis 30, 2008 12:17 pm 
Slipperman
Slipperman

spider13 napisał(a):
Ray zaprosił dziennikarza do Republica Cacao

To teraz będę jeszcze częściej tam przesiadywać i jeszcze częściej pić czekoladę z chilli. :D Facet ma dobry gust, trzeba mu przyznać. :grin:
Tłumacza to chyba prosto z ulicy wzięli. Już lepiej by było jakby w ogóle nie tłumaczyli.
A najbardziej mi się podobało jak wzięli Małgosię na spytki po polsku i myśleli, że Ray nic w ząb nie rozumie, no i się pomylili :P

Zniżyłam ukochaną Raya do poziomu obsługi, trochę mi głupio... :smile:

Tytuł:
PostNapisane: N lis 30, 2008 3:59 pm 
Rael
Rael

Pozwoliłem sobie wydzielić te posty z tematu o koncertach ;) Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał tego za złe, ale dyskusja dość mocno już odbiegła od tematyki stricte muzycznej :-)

Cacao Republica mówicie... hmm... chyba trzeba Rayowi Gołębnik pokazać - mają lepszego murzynka (ciasto, moi drodzy, ciasto.. ;) ) no i na przeciwko jest Music Store :-)

Piotr B.

Tytuł:
PostNapisane: N lis 30, 2008 4:18 pm 
Slipperman
Slipperman

plociu napisał(a):
Cacao Republica mówicie... hmm... chyba trzeba Rayowi Gołębnik pokazać

Ja bym jeszcze zafundowała Rayowi rajd po 'Fontannie Czekolady' - ten sernik albo ta szarlotka :D Idę sobie podwyższyć poziom cukru we krwi :P

Plociu, nie ma sprawy. :) Osobny temat to dobra rzecz, bo o tym będzie głośno przynajmniej przez kilka najbliższych dni i będziemy mieli gdzie o tym rozprawiać. :grin:

Tytuł:
PostNapisane: N lis 30, 2008 6:36 pm 
Rael
Rael

Ależ życie dziwnie się toczy. No kto by pomyślał, że Ray Wilson będzie jeszcze mieszkał w Polsce. Trzeba by to wykorzystac i zorganizowac jakiś "Genesis Event" w Poznaniu. Zaprosiłoby się Raya do jakiegoś niewielkiego klubu i zrobiło taką zamkniętą imprezę, jak to mają w zwyczają Niemcy z fanklubu "It". Poznaniacy, zakręccie się tak, żeby gdzieś spotkac naszego wokaliste przy jakiejś gorącej czekoladzie ;)

Tytuł:
PostNapisane: N lis 30, 2008 6:44 pm 
Slipperman
Slipperman

mauro napisał(a):
Trzeba by to wykorzystac i zorganizowac jakiś "Genesis Event" w Poznaniu.

Dokładnie o tym samym pomyślałam, ale trzeba by to od początku do końca, spokojnie obmyślić i Rayowi wysłać tylko zaproszenie - a właściwie takie zawiadomienie, że bez niego 'Genesis Event' się nie odbędzie, więc obecność jest obowiązkowa :D

Tytuł:
PostNapisane: N lis 30, 2008 9:13 pm 
Rael
Rael

Właśnie obejrzałem materiał z TVN na tej stronie.

Pierwsza myśl, jaka mi przyszła do głowy jest taka, że p. Magda M. i p. Andrzej S. tak prowadzili rozmowę, jakby koniecznie chcieli "wmówić" Rayowi i jego ukochanej, że w sumie, to najlepiej wyjechać z Poznania :?

A najbardziej mi się podobało jak wzięli Małgosię na spytki po polsku i myśleli, że Ray nic w ząb nie rozumie, no i się pomylili

Z tego, co zauważyłem, to Ray miał podczas wywiadu w studiu słuchawkę w lewym uchu, w której na pewno słyszał tłumaczenie tego, co mówi się po polsku ;)
Ale a propos jego nauki polskiego - szkoda, że już znalazł nauczyciela :P Hehehe...

Piotr B.

Tytuł:
PostNapisane: N lis 30, 2008 11:31 pm 
Slipperman
Slipperman

plociu napisał(a):
Z tego, co zauważyłem, to Ray miał podczas wywiadu w studiu słuchawkę w lewym uchu

Oooo, takich szczegółów nie zauważyłam. Chyba za bardzo byłam zapatrzona w wiadomo kogo. :grin:
Ale faktycznie, też odniosłam takie wrażenie, jakby redaktorzy chcieli powiedzieć: 'Co wy jeszcze w Polsce robicie'? I jak w ogóle on sobie życie w Polsce wyobraża. Chwała Bogu, Ray ma zdrowy pogląd na to wszystko...
I też odnoszę dziwne wrażenie, że wystąpienie Raya nie było dla nich niczym niezwykłym. Gwarantuję, że jeśli Ray byłby zwykłym facetem, który nie ma dziewczyny Polski lub który nie przeprowadził się do Polski, tylko muzykiem, który daje rewelacyjne koncerty, to nie dostałby zaproszenia do takiego programu. Lepiej, jakbyśmy się kogoś z tejże stacji spytali kim jest Ray Wilson, to spojrzeliby na nas jak na ufoludki.
Dlatego też mam odczucia, że trochę zrobili tanią sensację z tego, że znany Szkot przeprowadza się do Polski - jakby to było coś niezwykłego.
Anyway cieszę się bardzo, że mogłam posłuchać 'Razorlight'. :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 01, 2008 9:03 am 
Rael
Rael

plociu napisał(a):
Z tego, co zauważyłem, to Ray miał podczas wywiadu w studiu słuchawkę w lewym uchu

Oooo, takich szczegółów nie zauważyłam. Chyba za bardzo byłam zapatrzona w wiadomo kogo. :grin:
Ale faktycznie, też odniosłam takie wrażenie, jakby redaktorzy chcieli powiedzieć: 'Co wy jeszcze w Polsce robicie'? I jak w ogóle on sobie życie w Polsce wyobraża. Chwała Bogu, Ray ma zdrowy pogląd na to wszystko...
I też odnoszę dziwne wrażenie, że wystąpienie Raya nie było dla nich niczym niezwykłym. Gwarantuję, że jeśli Ray byłby zwykłym facetem, który nie ma dziewczyny Polski lub który nie przeprowadził się do Polski, tylko muzykiem, który daje rewelacyjne koncerty, to nie dostałby zaproszenia do takiego programu. Lepiej, jakbyśmy się kogoś z tejże stacji spytali kim jest Ray Wilson, to spojrzeliby na nas jak na ufoludki.
Dlatego też mam odczucia, że trochę zrobili tanią sensację z tego, że znany Szkot przeprowadza się do Polski - jakby to było coś niezwykłego.
Anyway cieszę się bardzo, że mogłam posłuchać 'Razorlight'. :D

Owszem ktoś nieznający go jako artysty mógłby odnieść wrażenie, tania sensacja ;) Ale i tak związki starszych muzyków z młodymi dziewczynami już na nikim nie robią wrażenia (rodzimy rubik (; )

Jednak to nie była rozmowa o zjawisku "imigranci ze szkocji", albo związki "polsko-angielskie", bo zaprosiliby też inne pary, choćby Lipnicką i Portera, więc ewidentnie rzecz tyczyła się zmian w życiu konkretnego gościa, Raya.
A tak obszerna obecność w mediach (wywiad w studiu w Warszawie i w Poznaniu) w sumie jest zaskakująca,rzecz nie do pomyślenia rok temu.
Jakieś 5 lat temu , podczas trasy promującej Change, trafił jako gość do studia Kawy czy herbaty z występem o 7 rano i to o ile się nie myle na napisach ;)

Zatem nowy związek Raya to raczej pretekst, to jest rezultat jego coraz intensywniejszej obecności w Polsce (festiwale, internet etc.) W innym wypadku zalatywałoby to telewizyjną hipokryzją - sam przyznał, że nie jest zbyt rozpoznawalny - i w/w tanią sensacją ;)
Poza tym widać, że "wywiad" był przeprowadzony na jego warunkach, żadnych niewygodnych pytań, chociaż generalnie powiem szczerze ja nie jestem zwolenniczką takich wystąpień, gdyby nie ujawniali sie też byłoby ok.

Co do poziomu jaki prezentowali nasi dziennikarze , denerwujace bylo jak na sile wciskali im gotowe stwierdzenia w usta, o wyjedzie, o zakladaniu rodziny (z dziewczyną, która ma 20 lat, a facet jest rozwodnikiem.. no b. życiowe podejście) itd. Boski był także zwiastun na temat Raya, widać, że się pan researcher youtubów naoglądał ;)

Wolałabym chyba, żeby niedzielne wydanie prowadzili Prokop z Wellman byłoby ciekawiej i naturalniej... a tak... :P

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 01, 2008 9:19 am 
Rael
Rael

rany coza buraki siedzą na tym onecie...

http://lajt.onet.pl/wiadomosci/5844132,forum.html

Cytuj:
NEWS: Ray Wilson o miłości do Polki i Polski:

ODPOWIEDŹ: A za 2 dni wystapi w RTL
i opowie o swojej milosci do Niemiec.
[ :???: :o :? ]

- A w międzyczasie zagra w kilku remizach strażackich i jakiejś restauracji w Łomży....
~Endo - Sob 8:21
Odpowiedz
--------------------------------------------------------------------------------
- I o dziadku Tuska.
~Pisowiec - Sob 8:29
Odpowiedz
--------------------------------------------------------------------------------
- i o parze wściekłych chomików....pis, pis, pis...
~j-23 - Sob 8:39
Odpowiedz

- no nieee!!znowu to stare, nudne genesis!
~ZnaFca - Sob 17:27
Odpowiedz [ :shock: :P]

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 01, 2008 10:49 am 
Slipperman
Slipperman

thenextbesthing napisał(a):
A za 2 dni wystapi w RTL

Prawda to czy nie?:) Bo jeśli tak to z miłą chęcią obejrzę:D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]