Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest Wt paź 16, 2018 4:33 pm

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 09, 2009 12:35 pm 
Lamia
Lamia

krzyspol napisał(a):
Okazuje się , że nie jeden koncert UK w Polsce :)

na stronie http://www.rockmetal.pl/wiesci.html?new ... twierdzone
podane są lokalizacje i ceny biletów

3.11.2009 Kraków - Klub "Studio" godz. 20:00
4.11.2009 Warszawa - Klub "Palladium" godz. 20:00
5.11.2009 Bydgoszcz - Filharmonia Pomorska godz. 20:00

Bilety na koncert w Krakowie kosztują 120 zł, a w Warszawie 130 zł (160 zł miejsca siedzące na balkonie). Cena biletów na koncert w Bydgoszczy nie jest jeszcze znana. W dniu koncertu bilety będą droższe o 10 zł.

uzupełnienie info znalazłem na stronie http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /602151477

Bilety do kupienia od 5 X 2009 r. na www.rockserwis.pl, ticketpro.pl i Kuźni przy ul. Gdańskiej 67 w Bydgoszczy. Ceny: 100, 130 i 160 (VIP) - w przedsprzedaży oraz 110, 140 i 170 (VIP) - w dniu koncertu. :grin:

Mam bilet na koncert w Krakowie i bardzo się już cieszę :grin: . UK znam już tyle lat... Szkoda, że nie zagra z nimi na perkusji Terry Bozzio albo Bill Bruford, lecz człowiek nie może "mieć" wszystkiego :grin: Ciekawe, co zagrają ? Czy "Carrying No Cross", "Time To Kill"-"Presto Vivace"-"In The Dead Of Night" albo "Ceasar´s Palace Blues" ??? Zobaczymy, usłyszymy :) .

P.S. Jaka jest sprawa z miejscami stojącymi i siedzącymi w Hali Wisła w Krakowie ?

Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 09, 2009 1:31 pm 
Rael
Rael

Zbyszek CZ napisał(a):
P.S. Jaka jest sprawa z miejscami stojącymi i siedzącymi w Hali Wisła w Krakowie ?

Różnie z tym bywa. Generalnie siedzące miejsca są na trybunach, czyli po bokach obiektu, natomiast z płytą jest różnie. W zależności od koncertu, albo stawiają na niej krzesełka i wszystkie miejsca są siedzące (tak było m.in. na Hackett'cie w 2003 roku) albo zostawiają przestrzeń i można sobie postać ;)

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 04, 2009 6:19 pm 
Lamia
Lamia

Setlista krakowskiego koncertu UK w/g sobera ze stronki lastfm:

1. In The Dead Of The Night 2. Red 3. Carrying No Cross 4. Starless Taki początek że szczęka opada :) 5. Book of Saturday 6. Larks' Tongues in Aspic II 7. Alaska 8. The Only Thing She Needs Bis: 9. One More Red Nightmare 10. Caesar's Palace Blues Poza tym kilka solówek, improwizacji, może jeszcze z 1-2 utwory które mi umknęły...

No,no niezły zestaw :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 04, 2009 7:40 pm 
Lamia
Lamia

rajaz napisał(a):
Setlista krakowskiego koncertu UK w/g sobera ze stronki lastfm:

1. In The Dead Of The Night 2. Red 3. Carrying No Cross 4. Starless Taki początek że szczęka opada :) 5. Book of Saturday 6. Larks' Tongues in Aspic II 7. Alaska 8. The Only Thing She Needs Bis: 9. One More Red Nightmare 10. Caesar's Palace Blues Poza tym kilka solówek, improwizacji, może jeszcze z 1-2 utwory które mi umknęły...

No,no niezły zestaw :D

Pełna setlista jest na: http://www.flickr.com/photos/gchorus/40 ... 729205894/
Polecam również zdjęcia z Krakowa wykonane przez nieocenionego Grzegorza Chorusa dostępne na tej stronie

Tytuł: UK
PostNapisane: Śr lis 04, 2009 11:56 pm 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

Witam forumowiczow, postanowilem sie z wami polaczyc, bo takze kocham Genesis jak wy, oraz inna dobra muzyke ;-)

Dziekuje za mile slowa i linki do moich zdjec oraz zycze wszystkim pieknych koncertow ;-)

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 05, 2009 7:52 am 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Witam Kolegę Grzegorza!!! Zdjęcia miodzio. :-D Do zobaczenia na koncertach. :D

Tytuł: Re: UK
PostNapisane: Cz lis 05, 2009 6:41 pm 
Watcher of the Skies
Watcher of the Skies

Grzegorz Chorus napisał(a):
Witam forumowiczow, postanowilem sie z wami polaczyc, bo takze kocham Genesis jak wy, oraz inna dobra muzyke ;-)

Dziekuje za mile slowa i linki do moich zdjec oraz zycze wszystkim pieknych koncertow ;-)

Ooooo :) jak miło :)

Tytuł: UK w Bydgoszczy
PostNapisane: Pt lis 06, 2009 8:34 am 
Lurker
Lurker

To miał być fenomenalny koncert: wspaniali muzycy, zestaw utworów wymarzony, widownia pełna - na przeszkodzie stanęło to co ja osobiście brałem pod uwagę wybierając lokalizację - za dobra akustyka filharmonii. Fachmani od dżwięku się nie popisali. Nie fenomenalny ale bardzo, bardzo dobry i najważniejsze, że był !!! :-D

PostNapisane: Pt lis 06, 2009 11:36 am 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

krzyspol napisał(a):
To miał być fenomenalny koncert: wspaniali muzycy, zestaw utworów wymarzony, widownia pełna - na przeszkodzie stanęło to co ja osobiście brałem pod uwagę wybierając lokalizację - za dobra akustyka filharmonii. Fachmani od dżwięku się nie popisali. Nie fenomenalny ale bardzo, bardzo dobry i najważniejsze, że był !!! :-D

Oczywiście, zawsze można się przyczepic do jakichś pierdół. Nie wiem jak Ty, ale ja faktycznie czekałem na ten koncert prawie 30 lat. Pierwszą płytą UK jaką kupiłem było Danger Money, oczywiście na winylu. Od tego czasu jestem absolutnie zafascynowany tą muzyką. Jakże żałowałem przez lata, że nie będzie mi nigdy dane przeżyć tego co japońscy fani, których entuzjazm słychać na Night After Night.
Jednak niemożliwe stało się możliwym i wczoraj uczestniczyłem w absolutnie nieprawdopodobnym i porywającym wydarzeniu. Był to zdecydowanie i bezapelacyjnie NAJWSPANIALSZY KONCERT JAKI DO TEJ PORY WIDZIAŁEM. :)

Kto nie był, zrobił DUŻY błąd.

Ostatnio edytowano Pt lis 06, 2009 1:05 pm przez Vemod, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 06, 2009 12:34 pm 
Lurker
Lurker

Cytuj:
Jednak niemożliwe stało się możliwym i wczoraj uczestniczyłem w absolutnie nieprawdopodobnym i porywającym wydażeniu.

nie zamierzam tego podważać - przecież napisałem
krzyspol napisał(a):
Nie fenomenalny ale bardzo, bardzo dobry i najważniejsze, że był !!!

teraz czekam na King Crimson :lol:

dla ducha a własciwie oka
http://www.youtube.com/watch?v=gr_swcqQgAQ
od razu zastrzegam - to wszystko co mam. Mając do wyboru wojnę podjazdową z ochroną albo odczuwanie muzyki , wiadomo co wybrałem ;)
dla ducha to chyba Ty masz :-D

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 06, 2009 12:49 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Ja też czekam na KC. :) A dla ducha słucham sobie bootlega UK z Tokio z czerwca 1979 r. :D
Czekam na nagranie audio z Warszawy :grin:

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 06, 2009 1:19 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 06, 2009 1:35 pm 
Lurker
Lurker

Łał , powiem więcej WOW ... gratulacje, albo wiesz gdzie sie ustawić albo ... :roll:

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 06, 2009 2:10 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

krzyspol napisał(a):
Łał , powiem więcej WOW ... gratulacje, albo wiesz gdzie sie ustawić albo ... :roll:

Nic wielkiego. Po prostu, byłem blisko sceny, na której było przyklejonych kilka egzemplarzy setlisty i jedną sobie odkleiłem. ;) Później, kiedy została garstka fanów wyszedł Mr Levin a następnie Marco Minnemann. Nie wiem co było dalej bo musiałem wracać do domu. Swoją drogą ciekawe, czy później pojawili się też pozostali muzycy?

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 06, 2009 2:26 pm 
Lurker
Lurker

Vemod napisał(a):
Później, kiedy została garstka fanów wyszedł Mr Levin a następnie Marco Minnemann.

Vemod napisał(a):
trza mieć

Vemod napisał(a):
głowę

i znowu to co wydaje się skomplikowane jest w rzeczywistości banalnie proste :oops:

trza chyba też tak robić przy najbliższych koncertach.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]