Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest Cz gru 05, 2019 10:00 pm

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 17, 2008 10:06 pm 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

Trochę zamieszania powodują utwory Firth Of Fifth i I Know What I Like, których na oficjalnym bootlegu nie przedzielono.

In The Cage:
http://www.youtube.com/watch?v=1AJO-QagZvU

Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 17, 2008 10:34 pm 
Rael
Rael

Dodałem swoje 3 filmy. Z góry przepraszam, że nie dałem tych czasów, ale po prostu nie mam teraz dostępu do bootlega.

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 18, 2008 2:26 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

olli - spoko, poprawię jak będę miał czas.

Magog - lepiej by było najpierw coś wrzucić a potem dodawać, bo się syf robi trochę. A Firth of Fifth i IKWIL faktycznie są razem na bootlegu, ale trwają 13 minut, a ludzie jak już coś wrzucą na youtuba to nazwą to Firth of Fifth a nie Firth of Fifth/I Know What I Like. Aha, a jak jeszcze nie wrzucałeś na youtuba wszystkiego, to wrzuć na jakiegoś axifile'a czy coś takiego, to od razu dodam do "Pełnej wersji" linki ;)

Aha, powiedzcie mi w końcu, bo nie do końca rozumiem - jest jakiś kompletny bootleg wideo? Bo z tego, co jest na youtubie na pewno nie uda się zmontować całego koncertu, dobrze by było gdyby się chociaż parę kawałków udało złożyć. Myślę, że uda się No Sona, Cage'a, Los Endos, Mamę i jeszcze parę.

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 18, 2008 2:33 pm 
Lurker
Lurker

nasze starania zmierzają do stworzenia kompletnego bootlega. Mam juz spory material od janera + w drodze kilka minut do Magoga + moje nagranie. Lacznie jest tego ok 2h, niektore materialy sie pokrywaja, natomiast nie robilbym z tego tragedii. Zawsze jak bedzie brakowalo to mozna wstawic zdjecia jako uzupelnienie. Nie traćmy nadzieji. Aha zapomnialem dodac, ze bede mial rowniez oslawiany Apocalypse in Katowice (pelny zapis) wiec z tego zawsze bedzie mozna dolozyc brakujace fragmenty. Nagranie ponoc jest marnej jakosci, ale zawsze to cos.
Moze uda sie choc troche materialow pozyskac od ludzi,ktorzy wrzucali na YT. Nie bedzie zle.

@mike_p: pelnych kawalkow bedzie sporo, ja mam pelny HBTS i SHBTS wiem, ze jest 3x Tonight, Carpet Crawlers, Throwin It All Away, prawie caly Ripples oraz In the Cage medley, duze kawalki Firth of Fifth, sporo Los Endos.
ja widac nie ma tragedii :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 18, 2008 2:42 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Parę utworów zawsze można wyciąć jeśli nie będzie materiałów.
A, no to spoko :F
Czyli zabierzesz się za tworzenie z tego jakiegoś DVD jednego?

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 18, 2008 2:54 pm 
Lurker
Lurker

tak, ale nie chce obiecywac konkretnego terminu. czasu u mnie ostatnio w nadmiarze brak :(

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 18, 2008 6:44 pm 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

mike_p napisał(a):
Magog - lepiej by było najpierw coś wrzucić a potem dodawać, bo się syf robi trochę. .......... Aha, a jak jeszcze nie wrzucałeś na youtuba wszystkiego, to wrzuć na jakiegoś axifile'a czy coś takiego, to od razu dodam do "Pełnej wersji" linki ;)

Myślałem, że ważniejsze będzie zebranie w jednym miejscu informacji o istniejących nagraniach niż ich kompletność na YouTube. Mojego najdłuższego fragmentu na pewno nie wrzucę bo nie wiem czy dzień by starczył. Jeśli uważasz, że to syf to usuń z listy, OK?

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 18, 2008 7:00 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Nie no, dobrze jest wiedzieć co się ma.
Ale dobrze też wiedzieć co to jest :-)

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 18, 2008 7:51 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Dobra, można chyba powiedzieć, że wszystko warte uwagi na youtube jest już na liście. Jest jeszcze profil kolegi thrynka oraz taurusa131, gdzie jest całkiem sporo materiału, jednak jakość jest bardzo kiepska.

Tytuł:
PostNapisane: N lip 20, 2008 11:57 am 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Jeszcze raz przejrzałem Apocalypse i ten materiał ma tę zaletę że jest kompletny (w sensie audio), łacznie z wejsciem "planety Ziemi" na początku. Zatem można traktować go jako zapchajdziurę; acz tak mniej więcej od Duke intro do końca Land of Confusion (błyskawica na koniec!) oraz I can'd Dance można spokojnie wykorzystać jako większe całości. Te fragmenty są bowiem robione w zblizeniu i fajnie widać momentami lewy telebim.
Tak więc moje zdanie jest takie - baza to materiał Skarbony i Janera; zaś Apocalypse i youtube z naszej listy to dodatek.

Tytuł:
PostNapisane: N lip 20, 2008 1:08 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Też myślałem że materiał z Apocalypse będzie lepszy jakościowo ale dochodze do tego samego wniosku co giewus :-D

Tytuł: Chorzów
PostNapisane: N lip 20, 2008 4:02 pm 
Lamia
Lamia

http://torrent.genesis-movement.org/tor ... hp?id=2236

Tytuł:
PostNapisane: N lip 20, 2008 4:29 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Nie chce mi się ściągać, fajne to?

Tytuł:
PostNapisane: N lip 20, 2008 5:08 pm 
Lamia
Lamia

Ten link powyżej, to znany już nam wszystkim bootleg.

Zerknijcie tutaj: http://www.philrawlings.com/PRo/Genesis.html

Koleś ma parę filmików z naszego koncertu. Może nie grzeszą jakością, ale jest trochę fajnych ujęć z pod sceny - np. moment jak chłopaki wchodzą na scenę i zaczynają grać.

Dodałbym te filmiki do listy, ale nie są moje i wypadałoby najpierw poprosić Rawlingsa o zgodę... Może ma te filmiki w trochę lepszej wersji...

Warto byłoby dodać na początku coś takiego (włączam swoją wyobraźnię): Czarny ekran i słychać jak Daryl mówi o naszym koncercie. Na dole (ewentualnie) polskie napisy. Kończy. Na środku pojawia się biały napis: "Chorzów, 21. 06. 2007 roku". Chwilę potem, poniżej dołącza napis z godziną (Tu za dźwięk można podrzucić nasze skandowanie: Dżenezis...). Napisy zanikają i zaczynamy jazdę... Trochę jak w "When in Rome".

Tytuł:
PostNapisane: N lip 20, 2008 6:10 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Kormix - o autorstwo bym się nie martwił, 80% filmów na liście nie została dodana za zgodą autorów, bo też na razie do niczego ich nie wykorzystujemy. Filmik niestety mi się nie ładuje, ale widziałek kawałek, bez dźwięku co prawda, ale film z samego początku by nam się przydał. Btw, Katowicé... heh :F

A z tym, co mówiłeś, z tym początkiem, to całkiem dobry pomysł. A napisy można by też dodać w miejscach, kiedy Phil mówi po polsku.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]