Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest Pn gru 18, 2017 5:16 pm

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt lut 21, 2017 9:55 pm 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

Witam

Chciałbym się spytać, czy ktoś posiada może stare kasety VHS z nagraniami z kanału muzycznego MTV, z pierwszej połowy lat 90tych? Chodzi mi gł. o teledyski z logo MTV, ale też wywiady, koncerty, dokumenty. Od lat zbieram wszystko, co emitowało MTV w tych latach. Zbieram kasety VHS, ale przenoszę je też na dysk w najwyższej jakości. Może komuś już niepotrzebne, albo ktoś chciałby mieć porządną wersję cyfrową takich nagrań - wtedy służę pomocą.

Nie wiem, czy materiały MTV o Genesis i Philu Collinsie mają status rarytasów, czy nie, ale dysponuję obszernymi nagraniami z Genesis Weekend (z 1992, m.in. kolekcja klipów + Rockumentary) i Phil Collins - The Hits (z 1993, komentarze Phila do wybranych klipów z solowej działalności). Jeżeli ktoś byłby zainteresowany (wysokiej jakości nagrania z VHS, a nie ściągnięte z sieci), np. w ramach wymiany na inne materiały z MTV, proszę o kontakt.

Obrazek
Obrazek

PostNapisane: So lut 25, 2017 11:10 pm 
Squonk
Squonk

Bardzo ciekawy temat - sam w ostatnich miesiącach, odkąd przywróciłem do żywych magnetowid, zgrywam stare taśmy.
W mych zbiorach przeważają filmy i uroczystości rodzinne, dlatego niestety nie pomogę w uzupełnianiu kolekcji nagrań z MTV. Mam kilka nagrań związanych z Genesis, jednak nic z MTV - jest np. Power Hour mit Phil Collins, bodaj z Onyxu, koncert Phila z RTL7, jakiś dokument o pierwszym koncercie Petera Gabriela w Polsce...
Przy okazji chciałbym się podpiąć pod temat. Poszukuję dokumentu "No Admittance", który kiedyś emitowano w kanale Polonia 1 z polskim lektorem. Mam to nagrane, jednak brakuje mi początkowych dziesięciu minut. Może ktoś poratuje?

PostNapisane: N lut 26, 2017 9:42 am 
Rael
Rael

Ja swoje VHS (oryginały, m.in.: "Live at Perkins Palace", "No Ticket Required", "Serious Hits - Live in Berlin", "We Can't Dance Tour", "Three Sides Live!", "...But Seriously - The Videos") ostatnio przekazałem w ręcę naszej forumowej koleżanki, Oli - razem z kilkoma oryginałami na małych kasetach :)

Piotr B.

Strefa czasowa: UTC [ DST ]