Polskie forum Genesis

Forum fanów grupy Genesis
Teraz jest Pt gru 06, 2019 7:57 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Najlepsza gadka Phila w Chorzowie
fucking desc!!! 80%  80%  [ 69 ]
straaagny dom!!! (przed home by the sea) 6%  6%  [ 5 ]
straaagny duch!!! (przed home by the sea) 5%  5%  [ 4 ]
motylki (przed ripples) 0%  0%  [ 0 ]
yo Polska!!! 1%  1%  [ 1 ]
stare, stare piosenki (przed old medley) 5%  5%  [ 4 ]
czy są fani Genesis? 1%  1%  [ 1 ]
YESTeYeSHMI Genesis 2%  2%  [ 2 ]
Liczba głosów : 86
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr cze 20, 2007 4:13 pm 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Ten wątek służy do opisywania wrażeń z koncertu Genesis, który odbył się w Chorzowie 21 czerwca 2007 r.

Wszelkie multimedia, a więc zdjęcia, filmiki, pliki i linki do nich, wklejamy jednak gdzie indziej:
MULTIMEDIA - koncert Genesis w Chorzowie (21.06.2007)

Jak było?

Piszmy...

Prosimy również o zobaczenie tego linka

Ostatnio edytowano Wt sie 21, 2007 7:57 am przez Fox, łącznie edytowano 10 razy

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 20, 2007 8:20 pm 
Dodo
Dodo

Hehe
Było wspaniale! Dzięki wszystkim za przybycie :)

Żartowałem :-)

Do zobaczenia pod barierkami.

22.10.2005, Siemens Arena, Wilno godzina 20:00
21.06.2007, Stadion Śląski, Chorzów godzina 20:45

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 1:51 am 
Carpet Crawler
Carpet Crawler

Było WSPANIALE!!! Biorąc pod uwagę aurę i ulewny deszcz było naprawdę genialnie.
Wszyscy panowie w doskonałej formie. Rewelacja!

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 2:08 am 
Slipperman
Slipperman

"FUCKING DESC" :-P

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 2:11 am 
Slipperman
Slipperman

Aha, zrobiłem prawie 100 zdjęć i nagrałem ok. 15-20 min. koncertu.
Będę się wszystkim dzielił jak się wyśpię. Narka

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 4:54 am 
Slipperman
Slipperman

Co do deszczu - bardzo ładnie określił to pan Kaczkowski - aura towarzysząca występowi Genesis uczyniła ten koncert jeszcze bardziej wyjątkowym. Zgadzam się w 100%...
Właśnie wróciłem do domu. Słucham Ripples i sączę herbatę. A wszystkie wspomnienia tego cudownego dnia powracają :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 5:28 am 
Salmacis
Salmacis

Właśnie wróciłem do domu...A co do koncertu to po prostu był cudowny! Phil jest wielki, on włada publiką! To co się działo na IKWIL jest nie do opisania!

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 7:39 am 
Lamia
Lamia

Cóz powiedzieć i od czego zacząć ?
Ten dzień będę pamiętał do końca życia. Koncert wspaniały, dodatkowe efekty deszczowo-burzowe uczyniły zeń "magiczną noc". Chłopaki są w znakomitej formie, jestem pełen podziwu, a Phil to frontman I klasa. Utwory zagrane znakomicie, oprawa sceniczna genialna. Zapowiedź do "Home by the sea" rozbawiła nas na amen. Trudno wymienić jakiś szczególny moment, bo wszystko grało wyśmienicie. z setem trafiono w dychę. Podczas "I Know What I Like" podobały mi się przesuwające foty z historii grupy, dobry pomysł. Podczas "Domino" myślałem że mnie zassie scena do środka, tańczący Phil, ludzie podczas "Throwing It All Away" pokazywani na ekranach - to jest to co będziemy pamiętać chyba najlepiej, mimo tego cholernego deszczu nie poddaliśmy się, a uśmiechy padające z ekranu najlepszym tego dowodem.

Duzo by pisać....
Cieszę się że mogłem poznać i uścisnąć dłoń kilku klatkowiczom. Co prawda moje nagłe pojawienie się na płycie wzbudziło popłoch i zdumienie, ale mniejsza o to.

"Fucking deść" jak powiedział Phil, niestety my juz od początku trasy oswajaliśmy się z tym, iż przyjdzie nam oglądać koncert w strugach "deściu".
To była noc świętojańska, noc deszczowa, a tak naprawdę NOC MAGICZNA.
Juz wiem o jakim koncercie będę opowiadał wnukom :)
aaaa, podziękowania dla Piotra Kaczkowskiego za umilenie swoja audycją powrotu do domu, do którego przybyliśmy o 3.10
Trochę fotek z sektora 31
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
żarska delegacja
Obrazek
i po koncercie
Obrazek
In the Cage Fans
Obrazek

Ostatnio edytowano Pt cze 22, 2007 9:49 am przez Daeclan, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 8:40 am 
Lurker
Lurker

Niesamowite przeżycie. Tylko ten "fucking deszcz" :lol:

Popołudniu umieszczę moje zdjęcia.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 8:46 am 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Witam!Po tak wspaniałym koncercie mam same miłe wspomnieniaJeszcze w uszach brzmi mi przepięknie wykonane "Domino",zresztą każdy uwtwór był wykonany na maksa.Bez parasola i peleryny(mieli nie wpuszczać z parasolami-dlatego nie zabrałem)udałem sie z samochodu na stadion(1,5 km pieszo) a po za tym liczyłem do końca ze nie będzie cały czas padać,ale mniejsza z tym!

Jedynie czego sie obawiałem to że odwołają koncert z przyczyn niezależnych,szególnie jak zapowiedziano że rozpoczęcie sie opóżni o jakieś 15 minut.Ale jak panowie wyszli na scenę to wiedziałem i czułem że zagrają do końca!
Phil przy tej pogodzie dał z siebie wszystko,nie stał w jednym miejscu,chodził po całej scenie i nie bał sie"fucking desc" :-D
Za to mu chwała,że ryzykował swoje zdrowie dla nas fanów,zresztą na samym końcu nam podziękowali za cierpliwośc wytrwania przy tak złej aurze. :-)
Cóż powiedzieć-w Linz nie miałem takich atrakcji,szczególnie na koniec utworu "Land of Confiusion" gdy niebo w ostatniej sekundzie piosenki rozświetliły pioruny!Jak powiedział Kaczkowski w Minimaxie tego nie wymyślił i nie zrobił by żaden pirotechnik na świecie :P
To były naprawdę wrażenia pozamuzyczne!
Byli i starsi i młodsi,dla każdego coś miłego.Był jakiś pan z córką(tak sie domyślam)miała może z 12-13 lat i najbardziej skakała w tych strugach deszczu przy "Home By The Sea" co mnie zupełnie powaliło ......To sie nazywa skupić przy sobie trzy pokolenia ludzi- bo to już prawie 40 lat grają ze sobą z przerwami!

Szczęśliwy i przemoczony słuchając Trójki w drodze powrotnej wróciłem do domu.A było co słuchać :)

Ps.Chciałem gorąco przeprosić Foxa oraz innych klatkowiczów(mieliśmy spotkać sie pod wieżą na koronie stadionu)że sie nie stawiłem ale byłem tak zziębnięty i przemoczony że już nie miałe siły czekać na was.Wybaczcie!Gdyby pogoda była inna.....Ale nie ma co gdybać i myśle ze spotkamy sie jeszcze na jakimś zlocie,albo(za co trzymam kciuki) na następnym koncercie Genesis -podczas trasy The Lamb z Peterem i Stevem w komplecie którą zapowiadają nieśmiało(ale wszystkiego sie dowiemy po zakończeniu obu tras).Jeszcze raz was przepraszam i gorąco pozdrawiam. 8)

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 8:47 am 
Moonlit Knight
Moonlit Knight

Coś wspaniałego, niech żałują nieobecni. I cóż że podarł mi się trochę bilet, że grozi mi choroba i pobyt w łóżku, że struny głosowe ma nie do używania. Zobaczyłem ICH.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 9:00 am 
Squonk
Squonk

Skoro przyjechali po 10 latach to nawet w gradzie wielkości strusich jaj mógłbym ich słuchać! Było wprost rewelacyjnie, a burza i deszcz tylko dodała kolejnych wrażeń. Dobrze, że Phil "solidaryzował się z publicznością" (jak to ujął p. Kaczkowski) i sam wszedł w deszcz. Zresztą, mimo wieku showman z niego świetny (czego dowodem choćby taniec z tamburynem)

Mam nadzieję, że burzę będzie słychać choć troszeczkę na wydawnictwach themusic. Szkoda tylko, że osób "z klatki" widziałem tylko 3 i to spory kawałek ode mnie (zam zresztą w pewnym momencie dałem za wygraną i zapiąłem kurtkę zasłaniając klatkową koszulkę)

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 9:05 am 
Dodo
Dodo

Wspaniały koncert. Nie wiedziałem, że deszcz i burza mogą być takie piękne.
Wszak muzyka Genesis wszystko zamienia w złoto. Podziwiam muzyków za profesjonalizm. Zagrali w tych warunkach fantastyczny koncert.
Może tak właśnie miało być. Okazało się, że natura potrafiła jeszcze bardziej uatrakcyjnić wspaniałą przecież oprawę audiowizualną : końcówka ,,Land of Confusion"", czy wspaniałe efekty spływającej wody na zadaszeniu.
Jestem pewien, że byliśmy wczoraj uczestnikami historycznego wydarzenia.

Wyrazy podziwu i gorące pozdrowienia dla wszystkich przybyłych na koncert ( i obecnie wracających) z odległych rejonów kraju.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 10:03 am 
Lamia
Lamia

Ja tego deszczu nie odbieram w kategoriach magicznych. Dla mnie byl wielka niedogodnoscia, pomijajac dyskomfort fizyczny, po przeszkadzal mi rzad parasoli przede mna.
Co do koncertu okreslilbym go mianem profesjonalnego show w jak najlepszym stylu. Dobrze bylo zobaczyc tych panow ktorzy tak bardzo wplyneli na moje muzyczne myslenie razem, na scenie, w znakomitej formie. Z tego bardzo sie ciesze. Najwspanialsze chwile? Rippless (choc Phil pomylil sie na poczatku :D ), Firth Of Fifth/I Know What I Like (wzruszajace), cudowne Domino, Los Endos, Carpet... Znakomity koncert, zepsuty (jak dla mnie) w pewnym stopniu przez ten fakin deszcz. Znakomicie, za muzycy sie go nie wystraszyli.

PS. Nie wiedzialem, ze zespolu sluchaja kilkuletnie dzieci :o to bylo piekne. Natomiast zaliczylem na tym koncercie sporo chamstwa - ludzie wciskali sie przed tymi, ktorzy w danym miejscu wystali swoje, i nie widzieli w tym problemu. A pewna grupa, w ktora niestety wdepnalem, przed koncertem niezle sobie popila, bo jej czlonkowie zachowywali sie po prostu arogancko. A ja myslalem, ze Genesis sluchaja spokojni nadwrazliwcy...

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2007 10:06 am 
Lamia
Lamia

Acha, wyszlo cos ze spiewania Dancin..? Stalem nieco dalej od sceny i nie wiem, tym bardzie, ze ldzie wokol mnie (opisana wyzej grupa) wrzeszczala po Afterglow (i po kazdym innym utworze) GENESIS, GENESIS, skutecznie wszystko zagluszajac.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]